Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyáitok is csinálják ezt?

Ti kutyáitok is csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Nem tudom mivan a kutyámmal.

Alapból energikus, lelőhetetlen mindig, de ma valamiért olyan bágyadt, csak fekszik, nincs kedve semmihez. Lent szaladgál azért, eszik és iszik rendesen, normális a széklete, láza nincs.

Szóval nincs semmi betegsége, mégis csak maga elé néz, mintha szomorú lenne, pedig nincs miért. Vagy csak rossz kedve van, pedig ugyanolyan a nap mint a többi.


Mielőtt megkérdeznétek hogyan tartom :

Munkakutya, szóval dolgozunk. Mindennap 4x viszem le, ezen kívül dolgozni (a munkahelyemre) is jön velem. 2x megyünk óriás sétára, 2x eü séta. Minden este tanulunk, és nagy séták alatt is. Este dog dancing, hétvégén egyik nap túrázás, masik nap pedig terelésre járunk. Fogalmam nincs most mi lehet vele, azt vettem észre hogy most eléggé csipásodik a szeme. De ennyi.


Nektek is vannak ilyen napjaitok?



2019. máj. 24. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Csak találgatni tudok... Fogai rendben vannak?

Találkoztam már olyan kutyával, akinek tályog volt a szájában, a szuvas fogai miatt és ennek következtében begyulladt a szeme.

2019. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%
Nekünk pont pár hete volt egy ilyen "depis" pár napja a kutyusnak. De aztán 2-3 nap alatt magától elmúlt. Szerintem normális néha, nekik is lehet rossz napjuk. Viszont ha nem múlik, vidd el állatorvoshoz.
2019. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a front és ez az össze-vissza idōjárás miatt van ez. Nem bírják ezt a hirtelen ingadozást és bágyadtak.
2019. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Iszonyú frontok vannak. Nekem ugyan lovam van, de szintén lelőhetetlen pörgős, és ő is mostanában hol bágyadt, hol normális. De magamon is érzem a frontok hatását, úgyhogy nem csodálkozom.
2019. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, rendben vannak a fogai. Nem rég voltunk allatorvosnál, akkor még nem volt a szemével semmi baj, de a fogait átnézte.


Hát köszi a válaszokat, lehet az is elfáradt, sokat dolgoztunk mostanában, lehet a front is amit említettetek, varok egy picit.

2019. máj. 24. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Bp-n kennelkohoges jarvany van. Ha oltva van ellene a kutyad, akkor siman lehet, hogy dolgozik ugyan ellene a szervezete, de ilyen minimalis tunetekben kijön.
2019. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen fura az idő hogy napokog szakad utana meleg van aztán hirtelen megint szakad az enyém is ilyen. Mintha a tavaszi fáradság lenne rajta.
2019. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Huha, meg szerencse hogy oltva van ellene. :)


Az esti séta alkalmával ugyanolyan pörgős volt, mint ahogy szokott. És este amikor tanultunk (neki akkor fog igazán az agya) sokkal ügyesebb volt mint szokott lenni, szóval oda tudja tenni magát ha akarja. :D

Viszont most nem eszi a tápot. Hát hétfőig várok, aztán a biztonság kedvéért elviszem orvoshoz ha továbra sem eszik.


Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 25. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!