Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie-gazdik! Milyen természe...

Westie-gazdik! Milyen természetű a kutyátok? Nyugodt, vagy energikus fajta inkább?

Figyelt kérdés

Továbbá az is érdekelne, hogy mennyire igénylik a szeretetet, és hogy mennyi sétát igényelnek egy nap.


Köszönöm előre is a válaszokat :)



2019. máj. 27. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Az enyém nagyon ugri bugri,nem egy nyugodt fajta :)

Kertes házban lakunk így kint van az udvaron,hétvégente pedig kivisszük a közeli erdőbe szabadon szaladgálhat,nagyon szófogadó :)

2019. máj. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Közepesen :)

Kertes ház (kinti-benti kedve szerint) + napi 1-2 óra bandázás a többi kutyával és emellett napi 20 perc trükk gyakorlás. :)

2019. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én westie kan kutyusom 3 éves, de iszonyat izgága :D Rengeteg mozgásigénye van. Hiába viszem el kiadós sétára, utána képes még otthon is rohangálni a köreit. Nem tudom honnan van benne ennyi energia, de nekem is adhatna :D
2019. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja előző vagyok. (miért nem lehet itt a választ szerkeszteni? Na mindegy...) Még annyit hozzátennék, hogy eléggé önálló. Amikor ő odajön, hogy kér simit, akkor nagyon erőszakos tud lenni, hogy foglalkozzon vele az ember, meg szeretgesse. De ha ő neki erre éppen nincsen igénye, akkor hiába vagyok kint az udvaron, rám se bagózik, a simi elől is elmegy, jelzi, hogy ezt most kösz nem.
2019. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!