Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összeverekedett a kutyám, mit...

Összeverekedett a kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekiment a kutyámnak egy nagyobb kutya és kitépett egy darabot belőle.Azonnal felhivtam az állatorvost és ő azt mondta hogy betadinnal kenjem,majd beforr neki. De most csak kint ül az esőben :( behoztam a házba és kaparta az ajtot hogy ki akar menni,tettem ki neki jo meleg kabátot hogy azon feküdjön fedett helyen,de akkor is ül inkább az esőben és nagyon kedvtelen,( bámul maga elé csak) tudom hogy fáj neki és borzalmas végig nézni hogy neki fáj,de ilyenkor mit tegyek? Megszakad a szívem érte.
2019. máj. 27. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vidd el ügyeletre.
2019. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szorgalmasan Betadinozd, és amíg be nem szárad, próbáld bent tartani, hogy be ne köpje a légy! Legjobb lenne bekötni, ha nem szedi le magáról a kötést!

Biztos, hogy nem lehet összevarrni?

2019. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy ebcsont beforr. Kisírja magát aztán bemegy. Vigyázz rá legközelebb jobban.
2019. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom kivel elvinni mert nincs ithon az autó! 😢 Adtam neki gyógyszert is ne hogy belázasodjon! (Kutyáknak való gyógyszert)
2019. máj. 27. 20:51
 5/18 A kérdező kommentje:
Vigyázni fogok rá nagyon!! Kis korom óta mellettem van 😢 És most én leszek mellette!!!
2019. máj. 27. 20:53
 6/18 A kérdező kommentje:
Ki akartam hívni az állatorvost hozzá hogy nézze meg,mondtam neki hogy mekkora és milyen mély,annyit mondott hogy betadinozzam neki és befog forrni! Ha holnap is ilyen lesz akkor ismét felhívom hogy jöjjön ki megnézni!
2019. máj. 27. 21:04
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ezt a kontár orvost, hívj ki mást!

Vagy vidd be máshoz, taxi, busz stb is létezik.


Felülettől függően varrni, kötözni, antibiotikum szükséges stb kell.

Betadine édes kevés ehhez.

A fájdalomcsillapító ez esetben haszontalan/káros, mert letompítja a fájdalomingert és akár neki állhat piszkálni, vakarni!

2019. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot adtam neki! Próbálja nyalogatni csak nem éri el :( (a nyakánál kapta el a kutya) kis kora óta ehhez a dokihoz viszem a kutyámat is meg a macskámat is! (Kitüntetést is kapott hogy ő az egyik legjobb állatorvos) Az előbb már ugatott és futkározott a kicsikém!
2019. máj. 27. 21:23
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyeséget csináltál, már bocs. Antibiotikum és antibiotikum között is hatalmas különbségek vannak, mert ezek nem univerzális gyógyszerek. Baja nem lesz tőle a kutyának, de ilyen felelőtlenül begyógyszerezni...
2019. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem megy ki az orvos? Főleg hogy hozzá jártok amúgy?

Válts orvost. Nekem is van a környékemen nagyobn hírnevű doki még se viszem hozzá mer nem érzem elég lelkiismeretsnek. A ,,mezei,, orvos akihez járok ha kell éjjel kijön ha nem is sos a helyzet és ellátja.

2019. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!