Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapiszok helyét semlegesítő...

Kutyapiszok helyét semlegesítő, fertőtlenítő szer?

Figyelt kérdés

Üdv.


Az alábbi dologgal kapcsolatban érdekelne tipp, tanács.

Van egy kis kék kan Staffordom aki most 2 hónaposan lett elválasztva az anyjától és most kapta meg a második oltását. Mivel még kicsike a kutya és a szomszéddal hadilábon állunk (mivel nem javítja a kerítését és sok rajta a lyuk ezáltal az övé át jön hozzánk, a miénk meg félő hogy szintén átkóborolna mivel kíváncsi)- kennelben van a kis kutya. A kis blöki ügyes bajos dolgait ugye a kennelben végzi és hiába takarítom el amilyen hamar csak lehet, némi maradék és szag mindig marad amire 1-2 légy szeret rátelepedni. Nem vészesen és tényleg elenyésző de ha jönne a nagy meleg szerintem a dolog csak rosszabbodna és hiába foglalkozom napi több órát a kutyával és van kint a fűben és a nagy kertben attól még sok időt tölt bent a helyén. Az előző kutyánk is ott volt és nem lett baja de mivel kicsike még félek, hogy fogékony lenne bármilyen betegségre, fertőzésre (már ha létezik ilyen dolog ilyen téren). Abban legalábbis biztos vagyok, hogy nem túl egészséges ez így.


Kicsit túl magyaráztam, de lényeg a lényeg olyan kemikália érdekelne amit esetleg az eltakarított piszok helyére fújva fertőtlenítené az adott területet és esetleg még a kutyagumi jellegzetes szagát is eltüntetné. Természetesen olyannak kell lennie amit ha esetleg a kutya megnyalna ne legyen tőle baja. Van ilyen szer? Vagy van valami házi praktika ami megoldja ezt a dolgot? Lehet, hogy én aggódom túl de szeretnék a kutyára vigyázni amennyire csak azt lehet.


Válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm.



2019. máj. 29. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Túltolod.


HYPO

2019. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kennel és a lyukas kerítés ellenére el kéne kezdeni a szobatisztaságra szoktatását, mert ha a mostani állapot rögzül benne, akkor legalább kétszer-háromszor annyi erőfeszítésbe kerül majd leszoktatni róla. Nyugodtan engedjétek ki az udvarba felügyelet mellett és ha át akarna menni, akkor tereljétek másfelé.


A kerítés árába pedig szálljatok be fifty-fifty arányban, ha a szomszéd nem hajlandó megcsináltatni. Az ő érdeke is, hiszen így nem fog idegen kutya bemenni hozzá. A te érdeked is, hiszen így nem neked kell kerítést felhúznod, ami többől jönne ki. A szomszéd szerintem még örülni is fog neki, hogy legalább nem neki kell kifizetnie a javítás teljes árát.

2019. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ecettel torold fel a ka.ki lenyomatot.

Engedd ki a lakasba,mert kennelben szenvedes az elete

2019. máj. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!