Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyen az angol cocker spániel...

Melyen az angol cocker spániel teljesen rövid szörel? (többi lent)

Figyelt kérdés
valaki tudna nekem linkelni a.cocker spánielről képet hogy rövidrevan nyirva?nagyon kiváncsi vagyok milyen ha le van nyirva a szöre mert nem sokára kapot egyet de annak le van nyirva a szöre nagyon rövidre és azért kéne hogy át ne tudjanak vágni egy keverékel mivel nekem nincs annyi pénzem hogy 80-100 ezrekért vegyek sajna:(pedig jobb lenne...igyis hat éve gyüjtöm a zseb pénzem rá hogy legyen egy ilyen kutyusom:)mert ha keverékre hasonlitana akkor néznék másikat de jelenleg ez a leg olcsobb kutya per pill :)kérem aki tud segitsen.nagyon meg köszönöm
2010. júl. 7. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2010. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a linket nagyon tündéri kis kutya.ez fajtatiszta?
2010. júl. 7. 18:41
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen, az :)

Színben nekem ez tetszik legjobban.

2010. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát meg kell hagyni nagyon szép kutya:)de nekem a színben a fekete és a nem tom már minek hivják valami blueroan valami hasonló neve van végülis fekete fehér de elcsuszot fekete petyekel:)az is szép
2010. júl. 7. 18:50
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ
2010. júl. 7. 18:51
 6/18 anonim ***** válasza:
A képen amit linkeltek "spánieles" szőre van. elképzelhető hogy amit neked akarnak adni az a fülén is nyírva van. Mi is tacskosra nyiratjuk a spancinkat, mert kint tartjuk. Szval a lénye h elképzelhető h a fülén is rövid lesz a szőr attol ne ijedj meg:)
2010. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen
2010. júl. 7. 19:12
 8/18 A kérdező kommentje:
tudna képet küldeni a maguk kutyusáról?
2010. júl. 7. 19:13
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ilyen ha le van nyírva, de én a helyedben nem kockáztatnék.. Ha már tisztában vagy vele mik a különbségek szaporító és tenyésztő között te is tudod, hogy milyen kockázatos dolog ez.. A helyedben én inkább várnék vagy a spánielmentéstől fogadnék örökbe. Mi is szaporítótól vettünk, akkor még nem tudtam mi az.. Most 7 éves lesz a kutyusom semmi baja kivéve a szeme ami elég rossz neki.. Valószínűleg öröklött PRA. És sok ideggyenge spanival találkoztam már.. Szerintem várj még vele.

2010. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyus, amit veszel?

Képet tudnál feltenni róla, és segítenénk, hogy fajtatiszta-e. Bár hivatalosan a törzskönyv nélküli kutya nem minősül fajtatisztának, de ebbe most nem megyek bele, mert Téged nyilván nem ez érdekel, viszont előny lenne, ha nem tudnának átvágni.


Illetve, ha nem vagyok túl tolakodó, meg szabadna tudni, mennyi az annyi? :)

2010. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!