Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi meg a kutyám?

Miért nem eszi meg a kutyám?

Figyelt kérdés

Eddig Brit Premium Medium Junior (M) tápot kapott, most Brit Premium Junior Large Breed (L)-es méret. Ez ugye picit nagyobb szemü kiszerelés.

Először állatboltban vettem.

Utóbbit, amit nem eszik meg a Webtáp.hu-ról rendeltem. 12 hetes német juhászkutyáról van szó. Mi lehet a baj?


2019. máj. 29. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy az nem tetszik neki hogy nagyobb. Lehet keresned kellene valami kisebb méretű, más márkát. Vagy elveszed tőle és nem adsz másikat. Aztán mire este baromi éhes lesz, megeszi azt is.
2019. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Egész zsákkal vettél belőle?Gondolom igen.

Ezért jobb állatboltból venni, mert vehetsz 1kg-ot, hátha nem eszi.

Azért én egy 12 hetes kutyát nem éheztetnék!Tehát nem várnám meg,majd megeszi ha éhes lesz, max.1 evésnyi időt várnék.Amúgy is neki még 4-5-ször is kell enni 24 óra alatt.

Próbáld neki beáztatva adni, laktózmentes tejbe, vagy zsírtalan, fűszermentes , pici só, apróra vágott sárgarépa jól megfőzve levesbe áztatni, vagy kiskutyának való konzervbe belekeverni,vagy főtt darált hússal, kis vízzel elkeverni.Lényeg hogy valami finommal "feldobni" neki.Nálam ez be szokott jönni.

2019. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Nálunk is előfordult,hogy nem ette meg a kutyakonzervet,kutyatápot az állat,volt ezekben olcsóbb,volt prémiumkategóriás.

Az állatok megérzik ha a táp ízlelése nem egyezik a zacskó használati útmutatójával.Esetleg egyhangú az étkeztetése.

Mi főzzük az ételt a tápot,kész kaját csak akkor kap ha nagyon későn végzek.

Nem drágább az otthoni főzés a tápoknál.

2019. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, akkor este felturbózom neki valamivel :)
2019. máj. 29. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!