Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky, Golden Retriver,...

Husky, Golden Retriver, Tacskó trió jól megférhet egymás mellett?

Figyelt kérdés

A párommal ezek a kedvenc kutyafajtáink. Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra. Tudom, hogy egyénenként eltér a személyiségük a fajtán kívül is, de azért érdekelne ki hogy gondolja. Inkább csak azonos fajtájú kutyát tartotok, vagy mint mi, gondolkoztok több félén is? Mi lehet ebben hátrány? Úgy tudom a Golden kb mindenkivel jól kijön, de vajon a Husky nem nyomná el a kicsi Tacskót?

Ezek a kutyák csak felmerültek, tehát az sem biztos hogy venni fogunk fajtatisztát. Az is lehet, hogy örökbefogadunk. Legyetek szívesek a kérdésemet szem előtt tartani ahelyett, hogy leszóljátok a kutyavásárlást. Köszönöm! 😀



2019. jún. 1. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ hogy nevelitek
2019. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Össze szoktatható mindegyik mindegyikkel nem lenne ezzel semmi probléma. Inkább ott lehet gond hogy a husky nagyon sokat bír rengeteget kell vele menni hogy lefáradjon és bírjon magával a másik kettő nem igényel ennyit. A tacskó és sokat mozog, a harmadik helyre tenném a goldent energiaszint szerint.( de egyed függő ugyebár) Tegyük fel elmentek egy jót túrázni a 3 kutyával kettő kipurcan tőle a husky még otthon sztem igényelné a fárasztást. Nem kivitelezhetetlen éppenséggel.
2019. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A husky minden kutyával és emberrel jól kijön, szerintem nem ez lenne a probléma, hanem az energiaszint: egyszerűen túl durván játszanak ahhoz, hogy nyugodtan magukra hagyjam őket kistestű kutyusokkal. Azt is érdemes végiggondolnod, hogy a husky alapvetően munkakutya: kimondottan aktív életet élő, hidegkedvelő embereknek ajánlanám :) Ha ragaszkodsz a fajtához, és az örökbefogadáson is gondolkozol, akkor ajánlom a fajtamentést. Ez egyébként olyan szempontból is jó ötlet, hogy ők ismerik a védenceiket, ezért tudnának olyan nyugodtabb kutyust ajánlani, aki passzolna a falkádba (vagy adott esetben azt is megmondanák a kutyáid és életkörülményeid ismeretében, hogy ez nem jó ötlet).

[link] - itt tudod megnézni a jelenleg örökbefogadható kutyusokat, ill. FB csoportjuk is van.

2019. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!