Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nyugtalan a kutyam. Mitol?

Nagyon nyugtalan a kutyam. Mitol?

Figyelt kérdés
Fel percet nem marad meg egyhelyeben, folyton valtoztatgatja a helyet, pedig altalaban elfekszik valahol es akar orakat is kepes ottmaradni, jatszani sincs kedve, pedig maskor ha meglatja a labdat, mar egybol jon is jatszani. 4 eves kistestu kutyarol van szo.
2019. jún. 1. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Vidd el állatorvoshoz.
2019. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez sajnos valamilyen betegség jele lehet. Ha holnapig sem nyugodna le, én nem várnék hétfőig a helyedben, vinném az ügyeletre.
2019. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En nem tudom 14 evesen sajnos allatorvoshoz vinni.
2019. jún. 1. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Akkor kérd meg a szüleidet. De nem volt esetleg valami olyasmi ami miatt stresszes lehet a kutya? Pl. valaki olyan halála akit ő is szeretet, vagy nem költöztetek mostanában?
2019. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyetlen dolog amire gondolni tudok az az, hogy valamelyik nap lenyelt egy kb 4 centi hosszu csontot egybe ami eleg szeles is volt. Lehet, hogy faj tole a hasa vagy nem tudom.
2019. jún. 1. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, hogy vigyétek el állatorovoshoz. Ebből komolyabb problémák is lehetnek.
2019. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez a folyamatos helyváltoztatás valamilyen fájdalmat jelez, nagy eséllyel a gyomra fáj!

Nekem a kutyám, amikor rosszul lett egy gyógyszertől ugyanígy reagált, de amikor felhívtam az orvost azt mondta, hogy azonnal vigyem, mert akár még gyomorcsavarodás is lehet! Szóval sokféle dolognak lehet a tünete, az az egy biztos, hogy ez tünet és a kutya nem jó kedvében csinálja.

Ha a kutya szélsőségesen furcsán viselkedik, akkor nagy valószínűséggel valami betegség áll a háttérben, ezért mielőbb érdemes lenne orvost felkeresni.


Kevesebb esélyt látok rá, de persze előfordulhat az is, hogy valamilyen stressz, eltérő mentális állapot váltott ki nála fizikai tüneteket, de mielőtt erre fogjuk előtte mindenképp ki kell vizsgálni, hogy biztosan nem fizikai dolog okozza a tünetet is.


Kérd meg a szüleidet, hogy vigyék orvoshoz, ha nem lesz jobban! Illetve annyit te is megtehetsz, hogy felhívod a rendelőt, ahová jártok és megkérdezed, hogy szerintük ez mennyire súlyos. Itt a gyk-n még egy kutyát se diagnosztizált állatorvos.

2019. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!