Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan gazdi akinek a...

Van itt olyan gazdi akinek a kutyusa már légcsőszűkülettel született vagy fiatal korában alakult ki?

Figyelt kérdés
Aki tud legyen szíves tapasztalatokat írni! 😊
2019. jún. 1. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem igen :)

Bar az igazat meg vallva el kellett 2x olvasnom a kerdest :D nalunk ezzel semmi gond. Kicsit horkol vagy ha nagyon meleg van es futott kicsit hangosabban veszi a levegot akkor gyorsan kap inni es megyunk huvosebbre ha lehet es lefekszik de par perc alatt teljesen normalisan lelegzik.

Ezzel lenne egyebkent valami nagyobb problema? Csak mert nekunk azt mondtak nem erdekes annyira. (Meg tapasztalatlanabb vagyik elso kutya es 1 honapja van meg)

2019. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem hátha valaki tud nekem írni tapasztalatokat. 4 orvos is azt mondta ne aggódjak miatta mert ez kistestű kutyáknál "népbetegség" és egyáltalán nem súlyos meg ilyenek de én amióta megtudtam (pár hete) csak ezen rágódok és állandóan idegeskedek. Egyébként annyiból áll nála az egész, hogy néha köhög ha sokat ugat vagy húzza a hám a nyakát meg szívja fújja a levegőt de ez az allergia miatt is van.
2019. júl. 21. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!