Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mkapott a kutyam mar nem...

Ezüstkutya kérdése:

Mkapott a kutyam mar nem elosdzor. Mit tegyek mar vele?

Figyelt kérdés
Amikor rossz altalaba kizarom a falkabol, vagy elzarom amig nem latom rajta a megbanast. Ma mentem el mellette es egyszeruen megharapta a karom. Mert csinalja? enni kap tolem, seta, jatek... megbolondult?

2019. jún. 2. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

"elzarom amig nem latom rajta a megbanast" Ajjajj, nagy a baj.

Nem fogad el, bajok vannak, és amennyire látom, nem értesz hozzá. Vidd suliba, ott lesz neki a legjobb, szakemberekkel.

2019. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
A kutya nem tud úgy megbánni vmit, ahogy Te gondolod...
2019. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy milyen kutya? Mióta van Nálad? És mi a "rosszat csinálás"?
2019. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Hát, hogy megharapott sehogy sincs rendben.

Ennek meg van a protokolja es majd az illetekes szakemberek elnerlegelik, hogy mi lenne a legjobb.

Ezekkel a gyakoris emberekkel nem szabad sajnos foglalkozni mert teljesen egyertelmu, hogy a nagy reszük csak szemétkedni szeretne.

2019. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, hőböröghetsz kedves kérdező, de az, hogy a saját kutyád időnként megharap, sehogy sem normális. És ennek bizony te vagy az oka, nem a kutya.
2019. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, még írni sem tudsz, csak gyalázkodni.Így hogy gondolod hogy valaki segíteni fog?

Nem bánsz rendesen a kutyával, ez egyértelmű.

Nekem 8 kutyám van, mind nagytestű, kizárt hogy megkapjanak,mert soha nem bántom őket, imádom.

Ne tartsál kutyát ha ennyire nem értesz hozzá és segítséget se fogadsz el.

2019. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, én a 2-es vagyok, mondd már meg, mi a sértő a kommentemben? Ez egy állítás a kutyák működéséről.

Másrészt hogy jön ide a kutya ürülék felszedése? Te érted Magad?

Milyen segítséget vársz érdemi infok nélkül?

2019. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!