Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha 11 honapos a kutyám, és...

Ha 11 honapos a kutyám, és szuletese ota ugyanaz a neve, akkor ne nagyon nezzem át ugye?

Figyelt kérdés
nem hallgatna rá sok ido után se?
2019. jún. 2. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én másfél évesen fogadtam örökbe egy kutyát, azonnal átneveztem. Amint hozzánk szokott, azonnal hallgatott az új nevére, gond nélkül értette a helyzetet. Sőt, egy idő után egy csomó beceneve lett, azokra is hallgat. :)
2019. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oh rendben köszönöm szépen:)
2019. jún. 2. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Hozzánk kétévesen került egy kutya, akit az előző gazdája kitett. Mivel nem tudtuk, mi volt az eredeti neve, mi is elneveztük. Kezdettől fogva hallgatott rá. Később megtudtuk az eredeti nevét is. Kezdetben felkapta rá a fejét, de néhány év után teljesen elfelejtette, egyáltalán nem reagál már rá.
2019. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzánk 3 évesen került egy kutyus és azonnal hallgatott az új nevére, a régire nem igazán. Menhelyeken is mindig adnak a dolgozók új nevet a védenceiknek. Szerintem ez nem lehet probléma :)
2019. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2019. jún. 3. 05:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 mentett kutyám van, fogalmam se volt, mi volt a nevük előzőleg, tehát kaptak egy nevet.Általában rövid idő alatt már tudták a nevüket, attól függően hogy mennyit mondtuk nekik, de 3-7 nap alatt megtanulták.
2019. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám kiskora óta "Borka" vagy "Bori".


Kicsit idősebb volt, amikor intenzívebben kezdtem el becézgetni (Baba, Nyüszi, Boci, satöbbi) és halgatott azokra is :)


Amúgy ha megfelelő hangsúllyal mondod, és pozitívan reagálsz ha jön (dicséret, jutalmazás) akkor a "Fakanál"-ra is hallgatni fog a "Bodri" mellett :)

2019. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán átnevezheted. Én, az egyik kutyámat egyszer csak elkezdtem Gombócnak is hívni. Pár év múlva, ahhoz képest, hogy hozzánk került és az eredeti nevét megkapta. Ugyanúgy hallgat arra is.
2019. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!