Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretitek az agarakat? Mi a...

Szeretitek az agarakat? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy az agarakat vagy imádják, vagy utálják. A kettő között nincs átmenet. Indoklást is szívesen fogadok. Ez amolyan közvélemény kutatás, kíváncsiság részemről :)

2019. jún. 3. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem az agarakat, főleg a keleti típusú, vérvonalúakat.


Arab országokban 3 perces sprinteket nyomnak. Nem kell félteni őket, generációk óta erre vannak szelektálva, náluk ez kb normális. Az emberek nagy becsben tartják őket

2019. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én vagyok a kivétel :)


Szeretem őket, de nem tartoznak a kedvenc fajtáim közé. Egyáltalán nem utálom őket, de nem is imádom.

2019. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Imádom őket!
2019. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Vannak az agarak, és vannak a kutyák :D Agár jöhet millió szám, de kutyát sose tartanék. Az agarak az Istenek számomra a többi fajtát korcsnak az evolució zsákutcájának tartom. felőlem megdögölhetne az összes kutya, nem hatna meg
2019. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!