Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasuliban vagy kutyapanziób...

Kutyasuliban vagy kutyapanzióban hogyan lehet állást kapni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kutyasuliban vagy panzióban dolgozni! Az állatokkal mindig megtaláltam eddig az összhangot, kiskoromban önkénteskedtem is menhelyen és segítettem a kóbor állatokon a zsebpénzemen. Kutyakiképző tanfolyamot fogok majd végezni, ha összejön a pénz rá. Lehetséges enélkül is állást szerezni legalább egy panzióban?:)

2019. jún. 3. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Panziót általában magának nyit az ember. Egy-két nagyobb panzió van ahol külsősök is dolgoznak, de ők már végzett kiképzők, szóval csak így a semmire sajnos nem fognak fölvenni.

Kutyasuliban is csak bizonyos szint és képzettség felett adnak fizetést.

2019. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én jelenleg is ott dolgozom hétvégente. Ha nincs papírod akkor max etető meg takarító lehetsz ami nem túl élvezetes. Viszont nyelvtudással Pest környékén össze teszik érted a kezüket. Nekem sincs papírom 16/l vagyok de 3 nyelven beszélek a magyaron kívül folyékonyan és nagyon sok külföldi hozza ilyen helyre a kutyáját és szeretik tudni, hogy a kutyájukkal normálisan tudnak majd kommunikálni az adott helyen.
2019. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább úgy, hogy van saját kutyás tapasztalatod. Ez nem azt jelenti, hogy évek óta sétáltatod Fifikét, hanem azt, hogy dolgozol a kutyáddal, vannak eredményeitek, vizsgáitok, a nevelése probléma mentes, van nagyobb benfentesebb kutyás ismeretségi köröd, stb.
2019. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!