Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházán melyik kutyaiskol...

Nyíregyházán melyik kutyaiskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok ezért nem tudom körbejárni az összes sulit, és azt se tudom mennyi is van pontosan. Interneten nem találtam kielégitő információt, és itt is csak régi kérdést találtam erről.

3 éves, ivartalan, menhelyi keverék kan kutyám van, amivel szeretnék egy alap engedelmességi tanfolyamot vagy hasonlót elvégezni. A menhelyen nőtt fel, kutyákkal jól van szocializálva, viszont az idegenektöl, gyerekektől, hangos zajoktól fél, megijed, bepánikol. Nincs benne semmilyen agresszió, csupán félelem. Szeretnék véleményt kérni, hogy melyik sulit ajánljátok? Nektek melyikkel mi a tapasztalatotok? Előre is köszönöm!



2019. jún. 4. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a kőlaposival rossz tapasztalatom van, félős kutyának egyáltalán nem való, az oktató alig figyel, rengeteg kutya van, mindenki ráengedi a kutyáját máséra, annyian vannak, hogy nagy a fejetlenség.


A Nyíregyházi kutyaiskolával az a tapasztalatom, hogy aránytalanul drága és nem nagyon foglalkoznak a viselkedésproblémákkal, mert leginkább ezeket az alap engedelmességi tanfolyamokat nyomják.


Aki jó lehet nektek, az Pelyvás Csaba, mint a Rosszcsont kutyaiskola vagy a Nyíregyházi Mentőkutyás Egyesületnél is van kutyasuli, ez kifejezetten egyéni igények alapján működik, ki mit szeretne elérni, és az ára is elég jó, mi ide járunk, profi a kiképző.

2019. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt! A Rosszcsontról már hallottam de a Mentökutyásokról még nem, már megérte kiírnom a kérdést. :)

Ami számomra fontos, hogy vidékről vagyok kb. egy 40percre lakok Nyiregytől, ezért nem tudok heti kétszer vagy fél évnél továbbb bejárni. Mennyire rugalmasok ehez? Csoportos képzéseik vannak? Bármikor becsatlakozhatok hozzájuk?

2019. jún. 5. 08:42
 3/3 anonim ***** válasza:

A Mentőkutyások sem pont Nyíregyen vannak, hanem Rozsréton szokott lenni a képzés, de nagyon rugalmasak, lehetőség van egyéni képzésre is, a képzések időpontja pedig mindig közös megegyezés alapján van kiválasztva.

Nekünk eddig mindig megoldották, most például hétvégén lenne, de nem tudnék menni, ezérr nekünk tart egy tréninget ma.

Facebookon felkeresheted őket, minden kérdésre nagyon szívesen válaszolnak és mindenben segítenek.

2019. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!