Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cibau, Brit, Josera, estleg...

Cibau, Brit, Josera, estleg Happy Dog tápokról vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék érdeklődni, hogy a fenti tápok közül melyiket ajánlanátok egy 10 hetes goldinak?
2019. jún. 5. 19:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én a britet ajánlom
2019. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Brit vagy Josera. A Happy Dog túlárazott. A Cibaut nem ismerem.
2019. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Britbol tobb fajta van..

Viszont en inkabb ajanlanam a simpsons premium tapokat. Jo osszetevo, aranylag olcso, es nagyon jol emesztheto.

2019. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Megneztem ezt a cibaut.. Igenytelen tap, ahogy a happy dog is. Kb egy szinten vannak majdnem a pedigrevel. Happy dog supreme egy fokkal mar jobb.


Britbol a brit care ami hasznalhato, josera szinten rossz osszetevo. Egy szinttel feljebb levoket kellene nezned de ha nincs penz akkor britbol nezz valamit.

2019. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, esetleg melyek azok a tápok, amiket ajánlanátok, nem baj ha picit drágábbak.
2019. jún. 5. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Brit Premium puppy-van, később a juniorral nem volt különösebb bajom, talán csak annyi, hogy a juniorból jóval több kellett az adagolási táblázatban feltüntetetthez képest és egy árnyalattal hígabb volt a kutyám széklete a kelleténél. Valószínű, hogy a fehérje volt sok neki, mert a Brit felnőtt tápjával már nincs ilyen gond.
2019. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Cibaut nem ismerem.

Brit tápcsalád jó. A care hypoallergén, de elég drága, a premiumja ár érték arányban talán a legjobb, erős középkategória.

Happy dog túlárazott, nem is olyan jó.

Joseráról rendszeresen olvasom itt, hogy jók az összetevői, mikor kukorica-rizs-búza-százalék nélküli "szárnyasfehérje". Akkor inkább Markus Mühle csak egy százassal drágább és abban tényleg van hús, egészséges dolgok.

2019. jún. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindegyik táp nagyjából ugyan azt tudja, kukoricás, alapvetően hasonló hústartalmú tápok, a Brit talán picit jobb, de a Happy Dog valamivel gyengébb, és drágább is.

Szóval a Josera, Cibau és Brit közül szinte mindegy. Én a Britre szavazok.

2019. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha valóban jó táppal akarod etetni a kutyát de nem is akarsz borzalmasan sokat rákölteni akkor ezeket tudom ajánlani:


Simpsons Premium Puppy Sensitive lazac & burgonya


gabonamentes, csirkementes. A két legnagyobb allergiát okozó élelmiszert kizárod ezekkel. Ráadásul nagyon jól emészthető.


12kg 17e ft. Ha felnő akkor a felnőtt verzió már csak 15e.

Egyértelműen a legjobb táp az árszegmensében.


Ez után jön a Taste of the Wild - Pacific Stream Puppy és a Taste of the Wild - High Prairie Puppy szintén 17e ft csak 13kg tápért.


Majd ezt követi a Little Wolf of Wilderness Junior termékei. 15e ft 12kgért. szintén gabonamentes.


a simpsons kutyatáp amúgy egy új táp a piacon és nagyon szeretik a blökik. Májrákos gyomorpanaszos kutyinak is bevált.

2019. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Cibau már vállalható, de tényleg belépőszint, annál lejjebb már nem szabadna tápot adni a kutyának.

A szenzitív halasa az viszont magasabb szinten van, csak rizzsel van hígítva, az egész jó. Én egy időben Acanához kevertem és úgy egész olcsón kijöttem.

A bárányos szenzitív tápjában már kukorica is van, szóval az gagyibb. Végig kel olvasni az összetevőket szigorúan, mert nagyon nagy a szórás.

2019. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!