Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya kennel megoldások?

Kutya kennel megoldások?

Figyelt kérdés
Új helyre költözünk, ahová vinném 3 éves Staffimat. A jelenlegi szomszéddal közös az udvarunk, s az ő szuka kutyájával kb szerelmes házasok, van is egy közös kölykük. Igazán szép kis család, együtt élnek. Már ez is kérdés számomra, hogy mennyire fogja megviselni a kutyámat, ha innen elviszem? Másrészt ahova költözünk hatalmas udvar van, viszont munkámból kifolyólag rengeteg ember fog hozzám jönni, s nem lenne szerencsés, ha egy kutya ott sétálgatna. (Végtelenül szelíd, jó szellemű kutya egyébként). Valakinek van ötlete, hogyan lehetne néha elszeparálni? Kennel? (Soha nem volt bezárva, sokáig nem bírja az tuti)

2019. jún. 5. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már számtalan olyan helyen voltam, ahol csak 10 perc után/az eljövetelkor tünt fel, hogy van kutya is. A tiédnek is meg lehetne tanítani, hogy semleges maradjon, ha jön valaki az üzletbe. Ha viszont szerinted az sem lenne jó, ha a sarokban szundikálna, akkor csak a kennel marad vagy ha benti, akkor becsukod a házba. Ha kennelbe rakod, figyelj arra, hogy legalább az első pár hétben jól mozgasd le előtte és ne akkor küld be, mikor jön az első kuncsaft, hanem konkrétan a fárasztás után. Ha pedig olyan helyre rakod a kennelt, ahol nem lát téged, talán kevésbé fog majrézni, mert nem lesz kinek...

De szerintem első körben érdemes lenne kipróbálni, hogy veled van, de elvárod tőle, hogy nem üdvözöl senkit, hanem nyugodtan fekszik a helyén :)

2019. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tartsd magad mellett. Akkor meg tudod magyarazni,h aranyos. Ne a kutya fogadja oket egyedul.


Budapesten az amstaff a legkozkedveltebb kutya. En eletemben nem kaptam annyi dicseretet,mint a kutyam. Meg tobben fognak jarni hozzad. Itt imadjak oket az emberek. Ne tedd kennelbe. Mi ruhaboltokba meg textilboltokba jarunk es imadjak,simogatjak agyba fobe. Imadni fogjak es simogatni agyba fobe.


Ha nincs porazon/kennelbe,akkor magatolertetodik,h aranyos es jol szocializalt .


Meg fogja viselni a baratjatol elszakitas.

2019. jún. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!