Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3-4 darab pilóta keksztől...

I am Nephilim kérdése:

3-4 darab pilóta keksztől lesz baja a Szálkás szőrű Tacskómnak?

Figyelt kérdés
1 éves, 8kg. Kint felejtettem az ágyamon a kekszet és félek, hogy mire hazaérek megeszi. Mindent képes megenni, lakásban tartom.

2019. jún. 6. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, pl összefssa az ülőgarnitúrád.
2019. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Semmi baja nem lesz.
2019. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez legyen a legkisebb gondom. De hallottam már a csokoládé mérgezésről, ebbe bele halhat?
2019. jún. 6. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha sok csokit eszik attók kifeküdhet. A kakaó a kulcs, na abból azért olyan sok nincs a pilótakekszben. Ettől függetlenül, miért a GYK-ra írogatod a kérdéseket ahelyett, hogy rohannál haza, ha fosol attól, hogy esetleg megdöglik a kutyád?
2019. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mert 1 óranyira vagyok a városomtól és legközelebb 8 órakor megy vissza vonatom. Ennyi.

De köszönöm a válaszokat. 😊

2019. jún. 6. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:

theobromine a neve annak, ami mergezo a kutyak es macskak szamara (olyan mint a koffein, az idegrendszeruket karositja)

minel minosegibb a csoki (etcsoki, 80% kakaotartalom felett) annal veszelyesebb a hazi kedvencre

a tejcsoki, az izesitett ilyen-olyan csokinak csufolt izek szinte alig tartalmaznak theobrominet, azokbol ha kap a kutyus, nem kell rohanni vele az orvoshoz

2019. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!