Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövid szőrű csivavának lehet...

Rövid szőrű csivavának lehet vágni a bundájából?

Figyelt kérdés
Nem teljesen gondoltam, hanem 1-2 milimétert. Benti kutya, tehát napszúrást nem kapna, nyáron sem a legnagyobb melegben visszük le, hanem kora reggel és este, mikor már megy le a nap. Azért gondoltam, mert lehet nem lenne annyira melege
2019. jún. 6. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve egy rövid szőrű kutya bundájából mit akarsz vágni? Kopaszra, vagy mi a fene?
2019. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen meglepően is hangzik, de a szőrzet pont hogy véd a meleg ellen. Én inkább azon aggódnék, hogy télen ne fázzon meg.
2019. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most ez valami divat? Rövidszőrű kutyát nyírni? Mopszosoknál, csivavásoknál is...


Mindenhol ezt látom... felejtsétek el. Teljesen felesleges. Nem hiába rövid a szőrük. Az a pár milliméter szerinted számít? :D mexikói fajta, kevés kutya bírja jobban a meleget mint ők


Nekem is csivavám van, 38 fokban is kifekszik napozni, sosem nyírtam.

2019. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek nyírni szerencsétlent?
2019. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!