Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese és a sport?...

Bichon havanese és a sport? Alkalmas lehet bármire a kiállításon kívül?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2019. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Agility, ügyességi , trükk versenyek.
2019. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát én láttam már sok mindent, csivavát hard dog racen, yorkit őrző-védőzni, sőt agilityzni is mennek ezekkel a fajtákkal is, szóval semmi sem lehetetlen, de azért mindenképpen figyelembe kell venni az adott fajta sajátosságait és a kutya egyéni határait is. Én azért úgy gondolom, hogy még a legapróbb, alapvetően társasági kutyáknak tenyésztett fajták is mégiscsak kutyák, szóval nincs olyan, hogy semmire se legyen alkalmas.

Egyébként egyre többen dogdancingelnek társasági kutyákkal, ez fizikailag nem olyan megerőltető, inkább mentálisan veszi igénybe a kutyát, de nagyon sok különböző szint van, szóval mindenki megtalálhatja azt a versenytípust, amire fel tudja készíteni a kutyáját, kezdő osztályokban már 2-3 hónap felkészülés után lehet versenyezni.

2019. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Igen! :)

Agility, dog dancing, alap engedelmes.

Igazából egy kutya arra képes, amit a gazdája maximumon ki tud hozni belőle.

2019. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hard dog racen találkoztam ilyen kutyával illetve tudok olyan gazdiról is aki bicajozik vele, van egy kosárka a bicajon ha a kutya elfárad vagy hosszabb távot mennek mint szoktak.
2019. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Perszeee :D


Imádnak mozogni, az enyém 1,5 órát végig labdázik 8 évesen.

Imád úszni,akadályt ugrani,futni.


Örökölt kutya, 8 évesen elvégeztem vele alapfokot és a középfokot,majd megyünk agilityre.


Mondjuk ő sportos rövid fazonban van.

Tavasztól őszig.

2019. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!