Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova menjünk kirándulni kutyával?

Hova menjünk kirándulni kutyával?

Figyelt kérdés
Hajdú-Bihar megyében/közelében szeretnénk kirándulni kutyusunkkal. Mi a tiszafüredi Mancsos Pancsolóra gondoltunk, csak az a kérdés merült fel bennünk, hogy nem-e túl hideg még a víz (ugye 30 fokot mondanak hétvégére, a víz jelenleg 19-20 fokos, szerintem ez optimális). Ti ismertek valamilyen szép helyet? Hajdúszoboszlótól max. 1-1,5 óra utazás lenne megoldható, csak egy napról lenne szó.
2019. jún. 7. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Helyet nem tudok javasolni, mert nem vagyok ismerős arrafelé, de nem hiszem, hogy a 20 fokos víz hideg lenne egy kutyának, abba még én is belemegyek ;). Arra figyelj, hogy nehogy felhevült testtel, hirtelen csobbanjon bele! De szerintem add meg a lehetőséget a kutyádnak, hogy belemehessen és ő majd eldönti, akarja-e. Ha vékonyabb kutyus és nincs nagyon meleg, akkor a biztonság kedvéért vihetsz magaddal törülközőt.

A mi kutyánknál fel sem merül most hétvégén a kérdés, ő már március elején strandolt, amikor én még vékony kabátban járkáltam.

2019. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lillafüred esetleg?
2019. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!