Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedülállóként kutyát vállaln...

Egyedülállóként kutyát vállalni tényleg olyan felelősség mintha gyereke lenne az embernek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát gondolod át. Esőben, hóban, fagyban minden egyes nap sétálni. Nincs olyan, hogy most nincs kedved, beteg vagy etc.


Meló után rögtön haza, mert egyedül a van a kutya. Elutazni valahová egy kész logisztika. Szóval igen szívás, de megéri.

2019. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Bizonyos értelemben nagyobb. A kutyának nem tudod megmagyarázni, hogy ne rágja szét az elektromos vezetékeket, míg távol vagy, így ilyen extra dolgokra is gondolnod kell, amíg nem nő fel.
2019. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
34%
Szóval egyedül élő embernek inkább macska, madár, vagy akvárium ajánlott?
2019. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem írta hogy lakásba..
2019. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Ja bocs, a lakásba több embernél alapvető dolog. (És az így normális.)
2019. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3: Kérlek értelmezd amit írtam lepontozás helyett. Elmondtam, hogy bizonyos értelemben nagyobb felelősség a kutyatartást. Egy szóval sem mondtam, hogy ne tartson kutyát. Ha felelős ember, akkor miért is ne tartana?
2019. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

5. Ja igen?

Szerintem meg a kertben tartott kutya azonos körülmények figyelembe vételével (tehát foglalkozva van vele, sétálni is elviszik) boldogabb mint a panelban, aki pórázon sétál egy nap 2*.. Úgyhogy nem is tudom értelmezni mire gondolsz.

2019. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Sokkal nehezebb, mert a gyerek felnő, a kutya viszont él vagy 20 évig, és egyre többet igényel belőled, ha idős és beteg kesz, amígy egy gyerek egyre távolodik tőled és egyre kevesebbet kell vele foglalkozni
2019. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
#7, Bocsi, de #5-nek valamilyen szinten igaza van. Akivel normálisan foglalkoznak panelban, azt egy nap 4x leviszik sétálni, és el is engedik. Az meg nem jobb, amikor kerti kutyát 1 héten egyszer ki iszik sétálni. Sokszor a panelosok sokkal többet foglalkoznak a kutyáikkal mint a kertesek. De lehet Ötös úgy értette, hogy az az alapvető, hogy a kutyát nem csak az udvarra kizárva tartják, hanem a lakásba bármikor bemehet..
2019. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!