Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek a kutyám sebes...

Mit tehetek a kutyám sebes lábával?

Figyelt kérdés
El vágta reggelre kb fél centis nyilt seb van rajta nem sántít nem fáj neki nem nyalogatja mitmtudok vele csinálni?

2019. jún. 10. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg lefertőtleníteni Betadinnal, és ha tudsz rá tenni valami kötést, akkor próbáld meg. Olyat, ami azért jól szellőzik, legalább addig amíg össze nem húzódik a vágás. Mondjuk ha nem nyalogatja, akkor az sem baj, ha szabadon van, csak jó lenne, ha nem menne bele kosz.
2019. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fertőtlenísd többször egy nap illetve babáknak való krémmel kenheted ha nincs direkt állatra való otthon. Mikor az enyém vágta el a mancsát gyerek zoknit huztam a lábára sétához (szivacsot is tettem bele) illetve mikor bekentem nehogy lenyalja. Lassan gyógyul de ha tisztán van tartva és nem olyan mély hogy varrni kéne meggyógyol így.
2019. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat lefertőtlenítettem és ahogy látam nem nagyon nyalogatja
2019. jún. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!