Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudom jelezni, illetve...

Hol tudom jelezni, illetve feljelenteni?

Figyelt kérdés
A mai nap volt a második alkalom, hogy póráz nélkül sétáltatott, inkább csak szabadon engedett kutya, futott utánunk több kb. 100 méterre a gazdától. A kutyámat majdnem megharapta, körözött a kutyám és köztem. A gazda az első alkalommal sem, (beláthatatlan kanyarból futott felénk, a gazdát még nem is láttunk) volt hajlandó pórázra rakni a kutyát, pedig ez forgalmas, horgászok, nyaralók által járt terület. A mai napon sem rakta rá, sőt úgy láttam, nincs is nála, sőt még ő volt felháborodva, hogy menjek arrébb a kutyámmal, szóval menekültünk a békés séta helyett. A 112-őt hívtam, normálisak voltak, és megértőek, de a kapcsolt főkapitányságon leráztak. Hová tudok fordulni ilyen ügyben, úgy érzem fuccs a békés reggeli sétáinknak. És nagyon be vagyok pöccenve...
2019. jún. 10. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Egyrészt ne hagyd magad lerázni. Másrészt vegyél kutyariasztó spray-t és mondd meg a tulajnak, hogy ha a kutyádat megharapja akkor előbb a kutyáját utána meg őt fújod le.
2019. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Én is sprayt tanácsolok, viszont ilyen típusú gazdánál nem kérdeznék, azonnal fújnék. Sajnálom a kutyát, tudom hogy nem ő a hibás hanem a hülye gazda, de látszik, hogy nem lehet jobb belátásra téríteni, de majd ha ő is meg a kutyája is le lesz fújva, akkor talán felnyílik a szeme (miután lelohadt a duzzanat...)
2019. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Inkább paprikaspray-t vegyél és csak a gazdát fújd le...
2019. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
.
2019. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jegyzőnél nem lehet feljelenteni?

ismered amúgy, egy név, cím nem ártana, hogy tudják kit is kell keresni és felszólítani a közösségi kutyatartás szabályainak betartására.

2019. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!