Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tesóm miért csinálja ezt a...

A tesóm miért csinálja ezt a kutyusunk halála után?

Figyelt kérdés
Ma délelött hunyt el szeretet kutyusunk aki 4 éves volt és egészségügyi okok miatt hirtelen rosszul lett. A tesóm aki nemsokára 17 délutánra már jól volt és nevetett is. Majd elkezdte nézegetni hogy milyen kutyákat tudnánk venni. Hogy tudott ilyen hamar túllenni rajta? Én teljesen magam alatt vagyok. És az a legborzasztobb hogy ugyan olyan törpe tacskót szeretne mint az elhunyt kutyusunk is volt

2019. jún. 12. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki máshogy dolgozza fel a gyászt, legyen ember vagy kiskedvenc az elhunyt.

Biztos, hogy nem tette túl magát rajta.

2019. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindenki kötődik annyira az állatokhoz. Sajnos ez van.
2019. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Azt csak halkan merem megjegyezni, hogy ne a neten nézzen kutyát, mindenféle szaporitótól, mert annak nem lesz jó vége. Gondolom a ma elment kutyus sem tenyesztotol volt, ekkor benne van a pakliban, hogy 4 évesen temetheted.

Béke poraira!

2019. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Én imádom a kutyám, de tudom, ha pár éven belül elpusztulna, mert már öregecske, akkor hamar keresnék kölyköt. Szerintem rosszabb ha hónapokig bámulod az üres udvart, kutyaházat és város hogy eléd jöjjön. A kölyök lefoglal és azonnal szüksége lesz rád, lesz kit szeretgetni és közben emlékezni a másikra. Én így gondolom.
2019. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Mi is másnap vettünk egy ugyanolyan fajta/színű kutyát jófogáson. Tök normális dolog.

Nem a kutya hiányzik neki hanem egy állat.

2019. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Ő máshogy dolgozza fel


Valószínűleg neki is hiányzik és ő így próbálja “potolni”, bár tudom, hogy potolhatatlan, de gondolom érted 🙂

És így próbálja meg feldolgozni, hogy ha lesz egy másik, akkor vele foglalkozik és örömet szereznek egymásnak



Aki írta, hogy ne neten nézzen:

Neten rendes tesztői oldalakat us lehet nézni én is ott nézegettem anno kiskutyát es nem

2019. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szoval folytatom, mert véletlenül elküldtem


És nem a Fb-os adok-veszek csoportokban, szóval a neten tenyésztőket, tényleges tenyésztőket is lehet találni rendes weboldallal, meg mindennel 🙂

2019. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Természetesen tenyésztőtől vennénk, nagyon nem pártolom azt aki szaporitotól vesz. Én inkább örökbe fogadnék de tesóm ugyan olyat akar. De én nem szeretnék hasonlót se mert rá emlékeztetne mimdig.
2019. jún. 12. 21:42
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell hónapokig bámulni az üres udvart, de azért szerintem akkor is durva, hogy már aznap délután nézegeti a hírdetéseket.
2019. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs túl rajta, a gyász első fázisa a tagadás. Egy ilyen fiatal kutya halála eleve váratlan, valószínűleg nem tud most mihez kezdeni a történtekkel (vagy csak érzéketlen pszichopata, akinek a kutya csak egy könnyen cserélhető kiegészítő, mit tudom én, nem ismerem). Mindesetre sokat elárul róla, hogy máris ugyanolyan kutyust szeretne, akivel pótolni akarja a hiányt, csak ez nem a legszerencsésebb megoldás. Az új eb másik lesz, máshogyan fog kinézni, viselkedni, akármikor is fogadjátok be. Amúgy is közös családi döntésnek kell(ene) az új kutyának, szóval üljetek le mindannyian átbeszélni az egész helyzetet.
2019. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!