Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermannom fülébe vettem...

Dobermannom fülébe vettem Otoact tisztító folyadékot. Pontosan mennyit kell a fülébe nyomnom belöle és mi a helyes használata? Mire kell ügyelnem?

Figyelt kérdés
Szükséges volt ezt beszereznem. Minden apró részlet jól jönne. Köszönöm.

2019. jún. 14. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Hallójáratba be (nem a fülkagylóba), egy nyomás elég. Itt már tuti menekülni akar majd, ne engedd, alaposan nyomkodd át a fülét, hogy cuppogjon benne a cucc, majd mehet isten hírével kirázni. Utána kitörlöd a külső hallójáratot. Fülpiszkáló és társai felejtős.


Ha büdös, piros, vagy váladékozik füle, akkor viszont doki.

2019. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, dokinál voltunk, ő adta, csak nehézkes volt a magyarázat, már nem akartam többet kérdezni, mert kínos volt.

Teljesen világos, ahogy leírtad?

Kirázza a dobi a feloldott fültrutyit?

2019. jún. 14. 19:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Bpcs írtad, hogy igen, akkor kint csináljuk. :-D
2019. jún. 14. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is doki írta fel. Azt mondta, hogy teljesen meg kell, hogy teljen a füle vele, tehát kb addig kell nyomni míg látod, hogy szinte kicsordul. Majd masszírozni kell pár percig, hogy feloldódjon a cucc a fülében (kb 3-5 perc), majd elengeded, hogy kirázza.

Igen, elég mocskos dolog. Én már a masszírozáshoz is odateszek egy papírtörlőt mert közben is csorog ki, pláne ha a kutya beledől a fülmasszírozásba, mert ezt a részét azért szokták élvezni :D

2019. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit lefelé kell tartani a fejét. A fülénél alul van egy kis mélyedés. Oda kell helyezni a flakont kicsit betolva és megnyomni. Majd azonnal ráfogod a fület a fejére és a fül alját masszírozod. Hallani kell, ahogy cuppog. Jó ideig masszírozd, majd ugrás a kutya közeléből.
2019. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, most már tuti menni fog! :-D Imádja, ha masszírozom a fülét, bedől bizony, de legalább előre. Majd jó adag törlőkendő, vattakorong, stb. lesz készenlétben. Remélem az elugrás sikerül majd. :-D :-D :-D

Köszönöm szépen mindegyikőtöknek! <3

2019. jún. 14. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!