Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát (pincsi) kutyatáskáb...

Kiskutyát (pincsi) kutyatáskában be lehet vinni a tesco-ba?

Figyelt kérdés
Vagy milyen helyekre vihetem be?
2010. júl. 8. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
A tesco-ba nem hiszem, de lehet ilyen kisebb boltokba igen. Nem tom.:)
2010. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Boltba, nem lehet. Élelmiszerek miatt büntetendő. Esetleg az ismerősök a "sarki kisboltba" megengedik, úgyis hamar végzel.
2010. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
NEM, rühellem, ha kutya van bent, pedig 2 kutyám van, ezeket a kis ölebeket behurcibáljátok és hajolgattok a kaja fölé vele...bezzeg a vakvezető kutyák feltűnően nagyok és azok meg nem mehetnek be, mert a biztiőr nem engedi holott törvény szerint bemehetnének, a kis ölebeknek meg tilos lenne, mégis minden alkalommal van bent min egy táskában, mert a biztiőrnek nem tűnik fel.... X(
2010. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet bevinni!!!!
2010. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet, én ma próbáltam a kezemben bevinni, nem magába a tescoba, csak a tescoban található fressnapfba, és le lettem szólva, hogy ezt mégis hogy képzelem:D pedig a fressnapfban előtte megkérdeztem, és azt mondták, hogy be lehet vinni. és azért akartam, hogy hámot vegyek a kutyára, úgy meg könnyebb eldönteni, hogy mekkora kell, ha ő is ott van. de hát mindegy.
2010. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen élelmiszer boltba nem engednek be kutyát. Én volt, hogy felkaptam az ölembe a kutyusomat és úgy léptem be a kisboltba de szinte egyből kizavartak, hogy ezt nem lehet. Magyarországon veszik csak ilyen komolyan. Pl: Ausztriába hipermarketbe, illetve plázába is be lehet vinni a kutyát.
2010. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
57%
Nem kell és nem is szükséges. A kutya nem vásárol.
2010. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Semmilyen élelmiszer boltba, étterembe nem lehet bevinni. Hivatalokba is csak táskában. Nekem is van ilyen táskám, aminek az egyik oldala alacsonyabb, itt a fejét ki tudja dugni. Egyszer majd mi is eljutunk a nyugati szintre, mert ott még az éttterembe is bevittem, sőt azt is megkérdezték, hogy hozzanak-e neki edényt amibe ehet-ihat.
2010. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sörözőbe nem egyszer bevittem már, de élelmiszer boltba ha lehetne sem vinném be. Imádom a kiskutyám, de egyszerűen nem oda való. Vásárolsz, fizetsz és otthon vagy. Nem hiszem, hogy 1-2 órát nem bírna ki a kutya otthon egyedül. Nálunk a Fressnapf a Corában, az Alpha Zoo az Auchan-ban van, mindkét helyre gond nélkül bevihetem. Nálunk vanm egy étterem ahová rendszeresen járunk, oda is megengedik, de oda sem szívesen viszem be. Akár milyen kicsi és cuki, ő akkor is csak kutya. Inkább elviszem az erdőbe sétálni, vagy tópartra horgászni.
2010. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek, mutogatnád az új "guccsi", nyomorékkutya-hordozót?
2010. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!