Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam majd a...

Hogyan szoktassam majd a babámhoz amstaff kutyámat hogy ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés

8 hónapos fél éve van velünk. Imádjuk . Jól szocializált gyakran találkozik gyerekekkel is imádja őket. 6 hetes terhes vagyok és szeretném ha jó barátok lennének majd.

Majd ha már mozog a baba oda engedem a pocakomhoz engedem majd neki hogy meg szagolja nem féltem tőle meg bízok a kutyámban. Hogy kerülhetem el hogy ne legyen féltékeny?

direkt úgy lett szoktatva hogy csak az előszobába mehet a szobákba már nem jöhet be.

van ötletetek?


2010. júl. 8. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ugyanannyit foglalkozni a kutyussal mint a baba előtt, valamint addig is szoktasd még jobban a gyerekekhez, mind a lakásotokban, mind a környezetetekben. Ha megjön a baba akkor az első pillanattól ismertesd meg vele, ne zárd el előle és ne csinálj belőle nagy ügyet, mert azt érzékelni fogja, de ha jól szocializált a kutyus, nem lesz gond! :)
2010. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első írt az jó , csak annyival egészíteném ki hogy soha ne hagyd a kutyával felügyelet nélkül a babát , még 2 percre se !!
2010. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp éreztesd a kutyusoddal, hogy attól még, hogy egy poronty jött a házhoz ugyanúgy szereted őt. Valószínűleg nehéz lesz a kutyusoddal ugyanannyit foglalkoznod mint előtte, hiszen a baba nagyon lefoglal majd de, amikor csak tudod vidd el sétálni és játssz vele.
2010. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!