Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől jön fel a kajája a...

Mitől jön fel a kajája a kutyusomnak? :S

Figyelt kérdés
Dog chow-val etetem a kutyámat és evés után általában azt tapasztalom, hogy köhög, olyan mintha hányni készülne, de van amikor csak nyálat köp ki. Néhány napja pedig 6 szem kutyatápot kiköpött amit nem rágott meg. Talán mohó? Mit csináljak vele?
2010. júl. 8. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mohó, azért jön ki belőle. Nem tudom mit csinálj vele. Sajnos az én kutyám is ilyen. Hiába szólok rá nem hallgat rám.
2010. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl apró szemű már neki a táp, ez miatt nem rág csak lenyeli ahogy van.Próbálj meg másik fajta tápot amibe nagyobbak a tápdarabok.Az én kutyámnál ez volt a gond,lehet hogy a tiédnek is ez a baj.
2010. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja a száraz táppal, de szerintem csak azért, mert nagyon gyorsan próbál enni, és nem rágja meg rendesen. Nem hiszem, hogy lehet vele csinálni akármit is.
2010. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)) Akkor majd megpróbálok rászólni meg veszek neki nagyobb szemű tápot.
2010. júl. 8. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem savat hány?

Az ilyen sárgás-habos-nyálas-nyúlós

2010. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak sima nyálat köp ki. Átlátszó, fehéres. És amikor a kutyakaját öklendezte vissza az pedig barna volt és pont olyan amilyen a kajája.
2010. júl. 9. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!