Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elektromos kerítés?

Elektromos kerítés?

Figyelt kérdés

Elég nagy a telkünk, és arra gondoltam, hogy egy bizonyos részére k8húzni, kirakni elektromos kerítést. Így is nagy helyük lenne, de nem mennének el, szem előtt lennének. Egy tacsink és egy rotink van.

Igen vagy nem. Érdekelne minden vélemény. Meg h tényleg használ e?



2019. jún. 18. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Miért kell, hogy szem előtt legyenek? Ha nem tud kimászni a kerítésen, minek?
2019. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Sima kerítés nem jobb? Elég lenne egyszer kipróbálni magadon, hogy mekkorát tud ütni egy villanypásztor. Eszedbe nem jutna többet :)
2019. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak úgynevezett láthatatlan kutyakerítések ezek sajnos drágák de nem rondítanak bele a tájba , nem árt a részegnek aki arra botladozik nem lesz belőle rendőrségi ügy és az állatokkal is elég humánus .
2019. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Erre a láthatatlanra gondoltam amúgy, ami az is elektromos.

Amúgy #2. Képzeld, lovakkal dolgoztam, van is lövünk villanypásztorban. Így volt élményem benne, hogy megrázott. És nem villanypásztorban gondoltam. Csak rosszul fogalmaztam. A láthatarlanra gondoltam.

2019. jún. 18. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Allat kinzo -_- intezkedtem ne h meglepi erjen ;)
2019. júl. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!