Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek van kedvenc vagy...

Nektek van kedvenc vagy preferált kutyaszínetek?

Figyelt kérdés
Én pl szeretem a barna és bézs minden árnyalatát, a feketét is, de a fehér valamiért nem fog meg. Akár fajtán belül is írhatjátok, kíváncsi vagyok :)
2019. jún. 20. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Fehér kék szem
2019. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem szín nincs. Viszont a rövid szőrűek sokkal jobban tetszenek mint a hosszúszőrűek. Szerintem sokkal aranyosabbak.
2019. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Mindig azt hittem, hogy nincs, de valamiért csak fekete kutyáim vannak :D
2019. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem nagyon van kedvencem. Hanem pl. a tiszta fehér szerintem gyönyörű. Viszont a tiszta fekete is gyönyörű szerintem. :D Viszont még egy fehér meg fekete kutyám se volt eddig. Mondjuk feketét mindig akartam, csak mindig úgy hozta az élet, hogy inkább bézs színű kutyám lett. :)


Van egy beaglem, bicolor. És ő is olyan gyönyörű (pláne, hogy fiatal kora létére már lassan tiszta ősz :D), mert olyan jól "helyezkednek" el rajta a foltok. Most már el nem tudnám képzelni, hogy tricolor beaglem legyen valaha, pedig kiindulásilag ők jobban tetszettek. :)

2019. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon tetszik a fekete szín, vörös/"rozsdás" jegyekkel (mint pl. a dobermann és a rottweiler szőre)
2019. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Kékszemű husky:-).
2019. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Vörös
2019. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Színre nincs kedvencem, most fekete-fehér kutyám van.
2019. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Fekete és ordas, mint a husky/malamut színe.
2019. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem hittem volna, hogy lesz barna kutyám, de még az érzelmi töltetet kizárva is azt mondom, hogy nincs szebb kutya az enyémnél, aki történetesen barna, fekete maszkkal :D

De most legjobban talán a kék és a fekete harlekin kutyák tetszenek legjobban szín-ügyileg.

2019. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!