Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki 4 hónapos...

Van itt olyan, aki 4 hónapos korig nem vitte ki a házból a kiskutyát?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kapja az oltásait, nem véletlen van a két hét várakozási idő az oltások közt, ilyenkor a legfogékonyabb a betegségekre. Utána vinném kutyaoviba, suliba, meg napi több órát lenne kutyák közt. Nagyon kutyás itt a környék, nem szeretném, hogy baja legyen.
2019. jún. 20. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint pisilni, kakilni sem viszed le?
2019. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Kertes ház, a kertből nem vittük ki, csak a 4. oltás után 2 héttel.

Ha lakásban laknánk, a dolgát végezni vittem volna csak ki.

2019. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén kertes házban neveltem az összes kutyámat. Volt, hogy kézben kivittem, de nem tettem le a kiskutyát, illetve volt, hogy rokonhoz mentünk látogatóba, ahol le is tettem, de tudtam, hogy ott nem jár idegen kutya.

Pisilni, kakilni, a szobatisztaság érdekében sajnos muszáj lenne kivinni a lakásban tartott kutyusokat is, ha van, akkor olyan helyre, ahol nem jár sok kutya.

2019. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Panel, igen. Kutyapelust használunk, nem merem kivinni egy pisire sem, mivel itt tényleg, még éjjel is vannak kint kutyák, sok a kutyapiszok, itt a 10 emeletes panelok közepén rengeteg a kutya, elkerülni is nehéz, hát még hogy felnyaljon vmit.

Igen, a szobatisztaság. Szerintem hülyeség, hogy nem lesz szobatiszta, hisz egy kutyának sem természetes, hogy a saját helyére piszkítson. Szóval amint kimehet már, felszedem a pelust és sűrűn lehordom, dicsérem kint, takarítok bent, a szokásos. Hamar megértik, a kutya nem buta állat.

2019. jún. 20. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kivittem. Csak ácsorogtunk a füves részen max kicsit a járdán sétáltunk mert oda nemigazán piszkítanak

2 hónap alatt szobatiszta lett és nem lett beteg.

Bár az idegesítő volt mennyien akarták ráengedni a kutyájukat kérdés nélkül de azt kitudtam védeni

2019. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!