Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasuli, kutyanevelési...

Kutyasuli, kutyanevelési tanácsadó? Problémás kutyának!

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem az lenne, hogy ismer e valaki egy nagyon jó kiképzőt, vagy tanácsadót, esetleg kutyasulit, ahol problémás kutyákkal foglalkoznak. A fő probléma a szocializáció.
2010. júl. 9. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Cerberos kutyasuli, Népszigeti kutyasuli. Amúgy merrefelé kéne?
2010. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen cerberos.

ott van ingyenes szocializációs,rehabilitációs tanfolyam.

2010. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A népszigeti kutyaiskolát javaslom. Mi oda járunk, ott van személyre szabott oktatás is problémás kutyáknak, illetve van terápiás csoport is.

Felhívod őket, elmondod a problémád és a megfelelő emberhez irányítanak.

2010. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Várok még ötleteket, hogy legyen mi közül választani. Amúgy Budapesten lakunk.
2010. júl. 9. 10:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindenképpen a népszigetet, vagy az ürmezőt javaslom. Nagyon értenek ahhoz, amit csinálnak, a módszer amivel dolgoznak, már a nemzetközi figyelmet is felkeltette.

Sosem írnak le egy kutyát sem, nem ismernek reménytelen esetet, csak komoly kihívást. Van szocializációs tréning, és vannak terápiás kutyák is. A bemutatócsoportjukban ivaros nagytesű kanok dolgoznak csodálatosan egymás mellett. Én hozzájuk jártam, és 100%-osan meg vagyok velük elégedve.


Hívd fel őket nyugodtan, mostmég időben vagy annyira, hogyha elkezded a szocializációs tréninget, akkor őszre be tudsz iratkozni az alapfokú tanfolyamra, ahol már azt is megtanulod, hogy hogy tudod a kutyádat kontrollálni több kutya és ember társaságában. Aztán a középfok, az még jobb, ott már elég komolyan tanulsz a kutyákról.


(Egyébként valahol hallottam, hogy a cerberososok is náluk tanultak, mikor még a saját kutyáikkal nem voltak rendben. Sokan elégedettek velük is, és kicsit olcsóbbak, de a legjobb biztosan a népsziget)

2010. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy nagyon problémás antiszociális félős kutyáról van szó, pórázon nem tud menni és már 2 és fél éves. Ilyen idős korú kutyával is lehet menni kutyasuliba, mert ezt a cerberos honlapján nem írják, mármint, hogy mi az alsó/felső korhatár...
2010. júl. 9. 11:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Még egy kérdésem lenne, hogy azonnal is tudunk menni? Vagy csak szeptemberi kezdés van? Mert az nekünk nagyon késő lenne. Nem lehet ezeknék a kutyaiskoláknál megoldani, hogy egyénileg foglalkozzanak a kutyával? Egyéni tanmenetben?
2010. júl. 9. 11:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs korhatár,a cerbibe azonnal is lehet menni,megnézed a rehabilitáció-szocializáció időpontját és mész.

Alkalmanként 1000 ft egyébként,úgy tudom,de kérdezz rá.

2010. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt írják a honlapon (cerberos), hogy alkalmanként 5000 Ft, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy Cerberosban "kötelező" a fojtónyakörv. És én nem vagyok hajlandó olyat használni. De felhívom őket és megkérdezem, hogy akkor is mehetünk e oda a kutyával, ha nem használunk fojtó nyakörvet. Szerintetek kötelező? Mert a honlapon azt írják, hogy az alapcsomagba, amit magaddal viszel, benne kell lennie a fojtó-nak is. :S
2010. júl. 9. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A népszigeti iskolában tényleg csak szeptemberben indul az alapfokú következő tanfolyam, viszont egyéni oktatásra addig is van lehetőség náluk. Hívd fel őket, felajánlják az összes lehetséges lehetőséget (és ott nincs fojtó nyakörv).

Bármilyen korú kutyát vihetsz egyébként kutyaiskolába, nincs felső korhatár.

2010. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!