Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első nap amikor hazahozzuk a...

Első nap amikor hazahozzuk a kutyát a menhelyről, szabad vagy érdemes elvinni más kutyához szocializalodni vagy hagyni kell hogy szokja az otthoni kornyezetet?

Figyelt kérdés
Várjak pár napot vele, vagy az első nap is vihetem?

2019. jún. 21. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először az új helyet, téged és azokat ismerje meg, akikkel laksz. Pár nap után már viheted más kutyák közé.
2019. jún. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akár első nap is viheted, teljesen mindegy.

Én első nap a menhelyről az ügyeletes kórházba mentem a frissen örökbefogadott kutyámmal, mert időközben a gyerekemet be kellett vinnem az ügyeletes fülészetre :) Szerencsére egy barátnőm is jött velünk, aki addig sétált kint a kutyámmal. Csak miután a kórházban végeztünk, akkor mentünk haza.

Másnap sétáltunk (egyébként kertes házban élek), harmadnap már kutyáztunk is :)

2019. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először hagyd hogy megszokja az új helyet, mondjuk egy héttel később vidd el kutya futtatóba vagy találkozz kutyás barátokkal. Az a lényeg hogy először az új helyet szokja meg és titeket. Ha már kicsit feloldódott akkor vidd kutyák közé, ha nem tudod hogy jön ki az emberekkel, kutyákkal akkor pórázon vidd az első pár alkalommal.
2019. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne. Pont elég lesz neki a helyváltozás miatti stressz, Először benned legyen bizalma, aztán jöhet a többi.
2019. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!