Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szobatiszta? Miért...

Miért nem szobatiszta? Miért fordulnak elő balesetek?

Figyelt kérdés

Lassan egy éves lesz és havi szinten egyszer be sikerül neki az éjszaka folyamán. Ha nappal ki tud menni akkor nem. Csak az éjszakát nem tudja néha kibírni. Lehet azért van, mert ameddig kölyök volt és rendszeresen bepisilt minden megmodszanására ugrottam éjszaka is? Éjszaka minimum egyszer felkeltem hónapokon keresztül.

A másik kutya lassan 5 éves, őt egyszer kellett megtanítani arra, hogy szobatiszta legyen és nincsenek vele gondok éjszaka.



2019. jún. 23. 02:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

" Ha nappal ki tud menni akkor nem."


Ez a rész egy picit bekavar, vagy csak én nem értem, lehet hülye vagyok.

De én úgy értem így megfogalmazva, hogy ha nappal ki tud menni , akkor nem pisil/kakil be éjszaka.

Vagy ezt hogy kell érteni, ezt fejtsd már ki bővebben légyszi!

2019. jún. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazad van. Bocsánat.

Ha nappal ki kell mennie akkor ki megy. Ezzel arra akartam célozni, hogy direkt nem pisil be.

Ettől függetlenül éjszaka megtörténhet a baleset.

2019. jún. 23. 06:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Éjszaka is ki tud menni magától? Az én 3 éves kutyám egymás után 2 reggel is bepisilt mert sokat ivott a nagy melegben, szóval most hamarabb kelek vele.
2019. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, és nemű kutyus? Mert például a mini, és szuka kutyák később lesznek szobatiszták.
2019. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Törpe tacsi és kan.
2019. jún. 23. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú neki az éjszaka. Kistestű kutyusok nem tudják olyan sokáig visszatartani, mint a nagyok.
2019. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos azóta se változott semmi:/
2019. szept. 19. 11:38
 8/9 A kérdező kommentje:
Kezdem úgy érezni, hogy van olyan kutya, akit nem lehet szobatisztaságra nevelni.
2019. szept. 24. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:

A tacskók nagyon akaratosak tudnak ám lenni!

Más viselkedészavart nem látsz? Pl felugrál engedély nélkül kanapéra, nem megy arrébb, ha útban van, ilyesmi...

Csak mert mostanában kezd ivarérett lenni, ilyenkor szokásuk megkérdőjelezni a birtokviszonyokat. És ebbe nagyon is benne van az ilyen bevizelős jelenség.

2019. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!