Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a kutya nagyon...

Az normális ha a kutya nagyon hangosan horkol?

Figyelt kérdés

A kutyám minden éjjel eszeveszetten horkol. Nem csak hogy zavar, de féltem is hogy talán orrsövény ferdülése vagy valami más problémája lehet. Nem az a legfontosabb hogy nekem nem jó hanem hogy nincs e valami baja.

Van valami ami segíthet neki?

Vagy forduljak állatorvoshoz?

Vagy ez teljesen normális?


2019. jún. 23. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Vidd el állatorvoshoz, mégnézi a légutakat.

Milyen fajta kutya? Mennyi idős? Most kezdte vagy mindig ez volt?

2019. jún. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Az én kutyám 7 éves, és kölyökkora óta nagyon hangosan horkol. Orrsövény ferdülése van, emiatt az egész. Ő műthető lett volna, de mondta az orvos, hogy ebből neki semmi baja nincs, kap normálisan levegőt. Így én nem műtettem meg,nem tenném ki felesleges műtéti beavatkozásnak azért, hogy halkan aludjon. Mostanra ez a védjegye,a horkolás.

Azért orvos lássa, mondd el neki ezt, nehogy nálatok valami más is legyen a háttérben.

2019. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Ahogy az embereknél, a kutyáknál is alvászavar jele a horkolás.

Csak ugye ők megtehetik, hogy szinte egész nap alszanak, illetve nem tudnak nekünk kialvatlanságra panaszkodni.

2019. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ő egy kavalier king charles spániel 1 éves lest 2 hét múlva. Ó is felvetette a műtét ötletét,de mivel át én alvásomat nem minősíti és neki sem fáj, így nem müttetem

2019. jún. 23. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!