Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8eves kan kutyám és...

Ambrusfgbjj kérdése:

Van egy 8eves kan kutyám és egy másik szinten kan kutyám akin egész álló nap párzó mozdulatokat végez. ?

Figyelt kérdés

Egesznap kint van vele,védi, nem eszik,csak azt csinálnja...Mar éjszakára se jön be a házba,ha pedig be jön sír, hogy engedjen ki.

Nem rég óta van nálam ,már ivartalanítani szerettem volna ,de valamiért féltem elvinni,de mostmar muszáj vagyok.

Meg fog szűnni ez az állapot az ivartanitas után?


2019. jún. 26. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
“dominancia” kifejezésre keress rá. És ivartalanítani mindig jó ötlet.
2019. jún. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert neveletlen és mert hagyod neki! Valamennyire javulhat az ivartalanítás után, de a rossz nevelésen az sem segít!
2019. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ivartalanítás fontos. Egyébként ez a cikk hasznos lehet számodra:

[link]

2019. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne engedjem ki a másik kutyához? Vagy mit csináljak?:/ vagy valahogy zarjam el őket egymástól?
2019. jún. 26. 16:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként eddig teljesen jól kijöttek egymással ezért nem értem hogy akkor most mi ez nala ..
2019. jún. 26. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínű tüzelő szukát érez a levegőben.

Az én kutyámra is évente kétszer jött rá, de akkor nagyon.

2019. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!