Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran cseréled ilyen...

Milyen gyakran cseréled ilyen melegben a kutya vizét?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel egyszer, este egyszer. Ez tuti. Volt már hogy ezen kívül napközben is kapott frisset.
2019. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3-szor tuti, plusz megyünk az Ipolyba fürdeni esténként, abból mindig isznak.
2019. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden séta után, vagyis 4x, meg ha a macska belemosta a mancsát és ha minimum felét megitták.
2019. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon vagyok akkor óránként mert az idióta kutyám csak a friss vizet issza:D
2019. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl sokszor. Régebben a hülye fejemmel még hűtő hideg vizet adtam neki, gondoltam ha nekem jó, akkor neki is.

Begyulladt a torka, és köhögött tőle.

Nem kell neki túl hideg, most belegondolsz, ha megissza, akkor 5 másodpercen belül úgyis felmelegszik benne, szóval tökmindegy. A víz mennyiség a lényeg, hogy hidratált legyen, igyon rendesen.

2019. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Este cserélem, általában ki is mosom az edényt, ezen kívül reggel is kap, de azt rátöltöm az estire, illetve ilyen melegben nap közben is rá szoktunk tölteni, ha kell. Ilyenkor úgy is fel van neki naponta párszor locsolva a járda, bokrok alja, a slag kéznél van.
2019. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggel,este kicserelem altalaba! Viszont ha otthon vagyok es arra megyek es pont eszembe jut adok neki friss vizet :)
2019. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!