Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a nagypapám...

Mit csináljak a nagypapám haldokló kutyusával?

Figyelt kérdés
Nagyapám kutyusa haldoklik, mert már nagyon öreg.:( Szinte vele nőttem fel. Állatorovos nincs a falunkba. De nagyon fáj neki:(
2010. júl. 9. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az elnne az első, hogy elmegyünk egy állatorvoshoz. Egy városba! Úr isten! Kérjétek kölcsön vmelyik falubeli kocsijátz!!! Ne szenvedjen nyomorult!
2010. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
Hagyd meghalni!:(
2010. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha öreg, akkor végelgyengülés lehet. Nem szenved, hagyd, menjen meghalni, nem tudsz mást csinálni. Sajnálom a kutyust.
2010. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem altasd el. Imádom az állatokat és nemtudnám nézni hogy szenvedjen! :(
2010. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Szerintem kérj meg egy ismerőst, hogy vigyen be titeket egy állatorvoshoz. Ha a doki sem tud már semmit csinálni, akkor pedig búcsúzz el a kuytyustól. :'( Tapasztalatból tudom, hogy nem könnyű, de gondolj arra, hogy egy jobb helyre került.
2010. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

De mi fáj neki? Vagy honnan tudod, hogy haldoklik?

Mondjuk biztos, hogy a helyedben bemennék a városba

Ha téyleg a legvégét járja, akkor vidd be a lakásba, csinálj neki meleg helyet, simogasd, maradj mellette. Megérdemli, hogy nyugodt és kellemes környezetből menjen el.

Mennyi idős?

2010. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A kutyus van már vagy 13 éves. A testvére a kutyusnak 10 éves korában hunyt el. Érdekesség hogy mindegyiknek a végére lebénult az utolsó 2 lába. Nem eszik:( Vérbe van a szeme kicsit. És alszik, álmában néha ugat.
2010. júl. 9. 16:24
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Hát akkor három lehetőség van: hívsz egy orvost, aki házhoz megy, vagy szerzel egy ismerőst aki elvisz orvoshot és megrövidítik a szenvedését.

Vagy tényleg csinálsz neki egy kellemes meleg és biztonságos vackot, és fogod a kezét míg átér a szivárványhídon. De magától még napjai, hetei is lehetnek hátra. Mióta nem eszik?


Egyik sem kellemes.


Aztán jön a kérdés, hogy mi lesz a holttestével?


Mióta nem eszik? Nem olyan biztos az, hogy haldoklik... Inni iszik?

2010. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát tegnap délután még evett adtam neki enni. Ma már csak úgy tudtam neki enni adni h nyitva volt a szája és bele öntötem a tejet. Meg adtam neki vizet. De sajnos már most délután már enni se tudtam adni neki. Mert Alszik. És zárva van a szája.
2010. júl. 9. 16:31
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz állatorvost, vagy valakit aki elvisz titeket. Merre laksz?
2010. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!