Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti levennetek a vedogallert...

Ti levennetek a vedogallert mutet utan?

Figyelt kérdés

Ma van 7.napja a mutethez kepest.

A kutyanak szepen gyogyul a sebe latszolag. Az a baj hogy szerintem az allatorvos rossz meretu gallert adott, mert eleri es nyalja a sebet. Nos mivel eddig nem tortent vele problema, es igyis tudja piszkalni, mit gondoltok, lelehet venni?

Mar azert egy het eltelt. Annyit mondott az orvos hogy azert minnel tovabb legyen rajta.

Fertotlenitjuk neki de ugyis lenyalja..

3-4 nap mulva van varratszedes. A feneklyuka volt mutve.

Nagyon tanacstalan vagyok, eddig ugyesen turte. De nem itt lakok ahol a kutyam van, nagyiek meg nem szoltak hogy eleri..

Lejohet a galler?



2019. jún. 27. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Friss varrat könnyen kisebesedhet, ha rácuppan és eláztatja nyállal. Én nem venném le!
2019. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Ha eléri és nyalja a sebet, akkor már édesmindegy. Rögtön szólni kellett volna a dokinak, hogy rossz a méret.
2019. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen meggyogyult. :)

Le lett veve, nem bantotta, sokkal nyugudtabb lett.

2019. júl. 1. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!