Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Svájcban, Zürich kantonban...

Csibesz_Babum kérdése:

Svájcban, Zürich kantonban miniatűr bullterrier?

Figyelt kérdés
Svájcban,Zürich kantonban többször is olvastam hogy minibullterrier engededélyezett. A standard viszont nem. Tudna vki esetleg egy linket bemásolni/átküldeni ahol ez az info németül le van írva?

2019. jún. 29. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Istenem,miért kell minden kutyából nyomorék extrahipernanomini-t beltenyészteni. Már az a rögbilabda feje is förtelmes,de ilyen tacskólábakkal hátborzongató.
2019. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első! A miniatűr bullterrier nem olyan, mint az extramini csivava. Standard szerint elfogadott méret. Ha nem tudsz valamit, ne szólj bele.

[link]

2019. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj én egyszer feltettem egy ír farkaskutyás kérdést és egy hasonlóan okos delikvens már írta is hogy farkas jellemű, inkább farkas mint kutya meg mittomén milyen tapasztalt gazdát igényel. Egy Agárról van szó amúgy :'D


Kérdező:

Ha jól tudom a törvényeket, jogszabályokat meg hasonlókat németül rögzítik szóval biztosan meglesz ha németül keresel rá.

2019. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!