Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy kölyök kutya oltásai?

Figyelt kérdés
Mennyi oltás van, hány hetesen, mennyibe kerül ?
2019. jún. 30. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvostól függ, de általában 2 parvo 2 kombinált (ezek felváltva) és 1 veszettség elleni az alap. 6-7 hetes kortól 2 hetente kell kapni, mellette féregtelenítés kell.

Nálunk 6-8000 Ft egy oltás + féregtelenítés. Az első parvot a tenyésztőnél kapta, a többit én adattam be. A veszettség elleni fél év után kell ismételni

Összesen kb 40000 volt az oltasok, havi 4-5000 Ft a nexgard, ez jó kullancs bolha, szívféreg ellen.

Ezek az alap immunizáláshoz kellenek, emellett vannak még más vakcinák, pl lyme kór vagy kennel köhögés ellen is, azok 10.000 Ft körül voltak.

2019. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, azt sem mit kaptak, de bízok az állatorvosomba, ő állította össze jött amikor kellett.

Kiszállásokkal két év alatt a két kutya kb közel kétszázba volt. Ebbe a kötelezőtől ajánlottig minden benne.

Pontosan nem lehet tudni, mert orvostól függ hogyan, mit állít össze.

2019. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6 hetesen első oltás

8 hetesen második oltás


De ezt a kettőt meg kell,hogy kapja a tenyésztőnél. Ha nincsenek meg el se hozzad.


10 hetesen a harmadik oltás

12 hetesen a negyedik oltás


Nekünk 5400 ft/ oltás volt,8 évvel ezelőtt


Most mennyi egy kölyök oltási programja nem tudom.

De valóban, város,régió,orvos függő.

De szerintem 6-10 ezer ft/ oltás tényleg sok mindentől függ.


Kutyatartásnál első 1 év a legdrágább,mert sok mindenre kell költeni. Aztán pedig a vége mikor 10 plusszos lesz a kutya.

2019. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!