Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan fekhelyet keresek a...

Olyan fekhelyet keresek a kutyámnak, ami könnyen tisztítható és pár nap után nem büdösödik be. Van ilyen? Hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretném kicserélni a régi fekhelyét, már majdnem kinőtte és sajnos nem is tartom ideálisnak,a fekhelyben külön van a párna és az anyaga hamar koszolódik és büdös lesz. Kipróbáltam egy vízhatlan anyagból készültet,de azt állandóan kaparta,sehogy sem tudta elviselni,így vissza raktuk a régit. De már muszáj lesz kicserélni,mert a huzaton elrágta a zippzárt és kimosni sem tudom már. Ahogy a kérdésben is írtam, olyan fekhelyet keresek amit nem kell napi szinten mosni,mert alig koszolódik,de főleg nem büdösödik be napok alatt.
2019. jún. 30. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
A kosz meg a bűz ellen akkor tudsz tenni ha havonta fürdeted a kutyát. Nem létezik olyan ami nem koszolódik! Esetleg vegyél olyat aminek lehúzható a külseje. Így azt tudod mosógépbe mosni és viszonylag hamarabb megszárad. Fressnapf-ba lehet kapni.
2019. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!