Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifulladt a kutyusom. Kell...

Kifulladt a kutyusom. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Egy másik kutyussal játszott az esti sétánál. Maximum 10 percet játszottak, de eszeveszettül. Iszonyatosan lihegett utána. Hagytam pihenni egy kicsit mielőtt hazaindultunk, kapott vizet, lelocsoltam a fejét. Hazafelé már jött szépen, de még mindig nagyon liheg és nem igazán találja a helyét. Le fog hűlni magától? Más kutyákkal nem szokott így játszani, vele még soha nem találkozott. Azon kívül, hogy picit vizezem és van előtte hideg víz van bármi más teendő?
2019. júl. 1. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Ebben a melegben minek mozgatod?


Ne picit vizezd, locsold slaggal/vödörrel.


Vagy vidd egy kollégához, ha van kocsid és lóvéd.


Egy állat...mindegy.

2019. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk most is 32 fok van. Ilyenkor nem szabad őket megterhelni, csak laza séta.
2019. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
nincs. majd kifújja magát.
2019. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bevizeztem az egész testét, már nem liheg annyira. Tudom, hogy ezt elrontottam. Azért is hívtam el 10 perc után, mert tudtam, hogy ilyen melegben nem kéne így játszania. De az a 10 perc is sok volt.
2019. júl. 1. 20:58
 5/5 A kérdező kommentje:

Most még direkt felkeltem hozzá, hogy megnézzem. Szépen pihizik, nem liheg egyáltalán. A vacsorát se hagytuk ki, csak később kapta meg, volt étvágya is, nem hányta ki.

Ha szólok neki figyel, csóválja a farkát, jó kedve van.

Eléggé megijedtem, mert így lihegni és ilyen fáradtnak még sose láttam. Tanultam belőle.

2019. júl. 2. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!