Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyámnak?

Mi baja van a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Adatok róla:

-komondor,hím

-5 éves

-fajtiszta

Hozzáteszem:A kutyámnak hatalmas helye van, van egy kenel neki, ott van neki mindig kaja, és friss víz. Árnyékos, és ha pedig hideg van, van neki ott egy ágy félesége.A kenel ajtaja mindig nyitva van, és egy nagy udvarunk van, ahol szabadon szaladgálhat, és ezeket meg is teszi.Csak akkor van beszárva, ha olyan ember jön akit nem ismer.Mikor elmennek utána mindig kiengedjük őt.

Nem olyan módon játékos, hogy kutyajátékkal játszon, inkább velünk szeret szórakozni.

Szóval az van, hogy tegnap még teljesen jó volt, de ma nagyon fura:

-átmászik a kerítésen

-a szomszédból jött haza

-nem eszik

-fáradtnak tűnik

Amikor hazajött a szomszédból,(én vettem észre, és én hívtam vissza)nagyon lihegett és furán, és rögtön befeküdt az keneljébe, a víz mi is frissen lett neki engedve, de nem ment oda inni, hanem oda kellet elé rakni..Amikor odaraktam a vizet elé, akkor megállás nélkül ivott..bár kevésbé liheg,de még mindig fáradtnak tűnt..Mi baja lehet?



2019. júl. 2. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A komondornak eleve nagy a bundája, melege van, tegyél ki neki egy olyan kis "medence"-t, amiben tudni fog pancsolni.
2019. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ivaros. Feltehetőleg tüzelő szuka van a környéken.
2019. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Az a gondja, hogy ha ivaros, akkor megy a tüzelő szukák után. Emellett a kert számára nulla! Sétálni, mozgatni is kellene! És nem ártana nevelni sem, hogy ne szökjön!

Nagyon gyorsan tegyél ezellen valamit! A kutya nem szökhet! Pláne egy komondor nem! Én gondolkodás nélkül feljelentenélek ezért.

2019. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van egy medencénk majd belerakom:D
2019. júl. 2. 17:05
 5/9 A kérdező kommentje:

A 3. válaszolónak mondom, hogy a kertünk hatalmas, és mindig van lehetősége kint lenni, és soha nem szökött még meg ebben az öt életéveben.

A másik az, hogy a kutyánkkal nem történik semmi olyan, amiért elszökne

2019. júl. 2. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Persze. De most szökött! Márpedig ha bármilyen kárt okoz, bárki megsérül miatta, senkit nem fog érdekelni, hogy csak egyszer, sak kétszer vagy csak húszszor szökött eddig ki!


És ismétlem, a kert nulla! Csak az ideggyenge vagy beteg kutyák rohangálnak magukban a kertben! Gratulálok, értelmes és felelős kutyatartás 2019.

2019. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiába van nagy kert, nem fog magában futkorászni. Megszokott környezet, nincs inger. Foglalkozni kell vele!


A szökés meg elfogadhatatlan. Gondolom ivaros, és megy tüzelő szukák után. Ezt nem szabad hagynod.

2019. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindent megteszünk, hogy ne szökjön megint el!

És egyébként már meggyógyult, eszik is, és nem is szökött ki azóta

2019. júl. 5. 00:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Szuper, ha meggyógyult mehet is az ivartalanítási műtétre :)
2019. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!