Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták keveréke lehet?

Milyen fajták keveréke lehet?

Figyelt kérdés

Elfogok hozni egy kölyök kutyust egy alapítványól. Nagyon megtetszett első látásra beleszerettem.


Szerintetek milyen fajták keveréke lehet?

Ők sajnos nem tudják mivel nagyon pici korukba testvéreivel együtt kidobtak az utcára őket.


[link]



[link]



[link]



2019. júl. 4. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több generációs. Talán beagle lehet benne. De nagyon aranyos :)

Ha nagyon eltökélt vagy az ügyben és rá is szánnád azt a pénzt, az Embark nevű cég vállal fajtameghatározást. A legmegbízhatóbbak a piacon :)

2019. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk vizsla ugrott be róla.
2019. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beagle és vizsla ami nekem azonnal beugrott, látom a többiek is ezeket írták! :)
2019. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
47%
Szerintem is beagle és vizsla lehet benne, de nekem is van egy mentett kutyusom,akit még kölyökkorába fogadtunk örökbe,azt lehetett tudni hogy az anyja border collie az apját nem tudták, de úgy nézett ki mintha border és golden retriever keverék lenne. Hát nem az volt, felnőt és se az anyjára se egy golden retrieverre nem hasonlít egyáltalán😅😂
2019. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Nem rég hoztam el és már most nem hasonlít a kiskori képére a járása olyan kecses mint egy agáré és a futása is a feneke ha egyhelyben áll akkor lejt mint egy németjuhászé az ülése mint egy vizsla


De nagyon édes nagyon aktív és rendkívül okos.


Később csatolok róla még képeket ha valakit érdekel :)

2019. júl. 15. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!