Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lehetett?

Milyen fajta kutya lehetett?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam egy keverék kutyát. Teljesen olyan volt, mint egy németjuhász, csak a lábai akkorák voltak, mint egy tacskónak, meg nem volt annyira hosszú a szőre. A szőre olyan volt, mint egy labradornak, sima, egyenes, rövid. Azt hallottam, van ilyen fajta, de lehet, hogy csak egy elkóborolt kan, és egy tüzelő szuka véletlenül találkozott.
2010. júl. 10. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hosszúszőrű tacskó? xD [link]
2010. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem... azért ennyi eszem nekem is van... meg mondom, h rövid volt a szőre, mint pl. egy labradornak, v egy rottweilernek. de a feje, a színe, a fülei, a farka; mint egy németjuhász!
2010. júl. 10. 08:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol láttad?
2010. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egy parkban, de még mindig nem kaptam rendes választ... egyébként gazdájával volt.
2010. júl. 10. 09:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor guglizzad kedves! :D
2010. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak azért kérdeztem, mert az kutyusom is keverék, és úgy néz ki, mint egy rövid lábú német juhász
2010. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
gugliztam "kedves", de nem találom... ha esetleg egy keresőszót mondanál...
2010. júl. 10. 09:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem keverék lehetett. Én ismerek olyan "rotit" aminek tacskó teste van. Nagyon viccesen néz ki. Kölyökként állítólag nem látták rajta, hogy keresztezett :), csak később tűnt fel a gazdinak, hogy nem nő a kutyája :)

Szerintem Te is keverék kutyust láttál.

2010. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Keverék.
2010. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Esetleg welsh corgi?

[link]

De valószínűleg tényleg keverék volt, mert Magyarországon nem túl gyakori fajta!:)

2010. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!