Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb Cesar Milan vagy...

Melyik jobb Cesar Milan vagy Viktoria Stifel? 24/F

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Cesar Milan
2019. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Itt miért fontos a nemed meg a korod? :D
2019. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként meg Victoria Stilwell.
2019. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem Viktoria.

Cesar nekem olyan hogy "tessék állj így árassz nyugodt aurát és látod máris mögötted sétál a kutya" hát kössz...az a kizökkentő sziszegéses fenékbe billentéses manőver se működött még soha a kutyámon. Na meg hogy egy csomószor csak elviszi a kutyát "rehabilitálni" a gazdáknak meg közük sincs semmilyen folyamathoz

Viktoria pedig a viselkedés problémákra elmagyarázza mire és hogyan taníthatod meg a kutyát hogy abbahagyja vagy megoldódjon a helyzet. Sokkal szompatikusabb. Érthetőbben magyaráz és tanít.

2019. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
1000 meg egy féle módszer létezik. Szóval egyik sem. Saját módszereim vannz
2019. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Cesar Millan, tőle tanultam mindent, minden kutyám "tökéletes", minden módszere bevált.
2019. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Viktoria módszeri jobban beváltak a kutyámnál. Ezek a módszerek (mindegy kinek a nevéhez kapcsolodik) nem működik minden kutyanal mivel minden kutya és gazdi más. Van hogy finomítani kell rajtuk, kicsit korigálni vagy egy az egybe elfelejteni, függ attól is a gazdi mennyire tudja jól megértetni a kutyával amit akar. Nem azt mondom hogy az enyémnél minden működött de többet tudtam hasznosítani tőle mint Ceasartól. Mindegyikőjüknél van azért egy kis műsor. Pl az enyémet nem tudná elvinni futni vagy sétálni Ceasar mert a kutya nem megy nélkülem sehova kb egy súlyba is vannak szóval esélye sincs, ha el is vinnénk futni az bemelegítés lenne neki a bicajozáshoz. De ezt egy kisebb súlycsoportú, kevésbbé aktív kutyával eltudná játszani.
2019. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Mi is inkabb Ceaser szemleletmodjat tettuk magunkeva, fuggetlenul attol, hogy volt jopar dolog, ami nem valt be. Ez nem egy egyetemes dolog, ahany kutya annyi modszer, neha keverni kell oket, neha sajatsagos nevelesi modszert kell bevezetni. Ha van lehetoseged erdemes minel tobb helyrol informalodni es akar vegyiteni is a modszereket.
2019. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Bocsi, de nem bírom nézni.

*Victoria Stilwell


És én rá szavazok, mert pozitív megerősítéssel, azaz jutalmazással tanít.

2019. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Victoria szerintem jobb.

Szimpatikusabb a hozzá állása a kutyakhoz és a módszerei is.

Caesar inkább showman mint kutyakiképző az én meglátásom szerint.

2020. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!