Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartott kutyát ti...

Lakásban tartott kutyát ti hogy visztek ki sétálni az esőben, sárban? Mert ugye a dolgát akkor is el kell végeznie.

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 09:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

Mi az hogy hohy viszem ki? Ugyanúgy pórázzal, nyakörvvel mint száraz időben...

Teszek rá esőkabátot és ennyi. A kutyát marhára nem zavarja hogy esik az eső.

2019. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Amig élt az öreg tacsim.. ő utálta az esőt. Csak úgy jött ki,hogyha vele áztam. :) rendesen labujjhegyen tipegett finnyásan,pisi-kaka aztán ott is hagyott,ment be a lakásba.

A kisebbik viszont imádja. Hosszú a szőre és az összes létező pocsolyába beleszalad, meg is hempereg benne. :D imádja a vizet. Szóval ilyenkor felmenetel után gyors zuhany, és.magától megszárad. Egyébként ha nincs nagy sár, akkor csak mancsmosás.

2019. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
En kutyam utalja az esot, konkretan a haz elott elvegzi a dolgat es mar usgyi vissza:D egyebkent esoben en 10 percnel tobbet nem setalok. Itthon meg megtorlom, a sarat zuhannyal lemosom a labarol. Ha nagyon vizes akkor hajszarito.
2019. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy újdonságot mondok, de a kutyák nincsenek cukorból. Meglehetősen vízállók. Csak bizonyos pontokon tud befolyni a víz, attól meg nem fog elolvadni 😂

Szóval szépen előszedem a pórázát, ő örül hogy megyünk valamerre, én meg így jártam hogy vizesek és sárosak leszünk. De ezt a gondot megoldja egy jó tusolás mindkettőnknek meg a mosógép...

2019. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Látom sokan járnak ide levezetni a feszültséget. Hihetetlen hogy egy ilyen egyszerű kérdésbe is van aki képes belekötni. De a gyengébbek kedvéért akkor elmagyarazom hogy miért kérdezem. Az én kutyám nagyobb termetű és hosszú szőrű. Imádja a vizet, imád dagonyazni. Szóval ilyen időben ha kimegyünk alaposan takarithatok utána. A mancsat meg szoktam törölni de egyszerűen nem tudom olyan alaposan hogy a fehér jarolapon ne hagyjon nyomot. Próbálom nem szakadó esőben vinni de biztos lesz egyszer olyan hogy egész nap esni fog, akkor kénytelen leszek. És tartok tőle hogy ha belepünk a lakásba az első dolga lesz hogy lerazza magáról a vizet. Ezért kérdezem a tapasztaltabbakat hogy ezt hogyan oldják meg.
2019. júl. 7. 09:52
 6/19 qkker1 ***** válasza:
89%
Három németjuhászom volt, séta után folyosón lemostam őket, és mehettek be a lakásba.
2019. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

A fő kérdésben azt kértezted, hogy visszül le esőben sétálni a kutyát.

Kommentben pedig azt, hogy séta után mi lesz a lakással. Akkor most mire vagy kíváncsi?

2019. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra voltam kíváncsi hogy ilyenkor raadod e pórázt és a nyakörvet, azért ennyire hülye nem vagyok. Azoknak akik megértették a kérdést és nem kötekednek köszönöm a választ, megy a zöld kéz.
2019. júl. 7. 10:06
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Ne azon pampogj, hogy a válaszok szerinted nem megfelelöek, hanem legközelebb fogalmasz meg rendesen a kérdésedet! Nem a válaszolók hibásak, hanem te, ha nem azt kérdezed, amire kiváncsi vagy!
2019. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy mégis volt aki megértette. 🤔😀
2019. júl. 7. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!