Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit pattognak az emberek a...

Mit pattognak az emberek a kutya fürdetésén? Pl Velencei tó, Balaton.

Figyelt kérdés

A kedvencként tartott kutyák oltott, féreghajtott, bolhamentes állatok. Sokkal tisztábbak mint némelyik ember társunk. Nem mellesleg a tó a természeté, egy egész élővilág lakja, amihez hozzátartozik a döglött hal és a kacsafos is. Érdekes, az senkit nem zavar?! Vagy tiltsuk ki a vízi madarakat is?


Van kimondottan kutyastrand. Ez szép és jó. De: A kutya ugyanabban a vízben fürdik mint bárki más, a hullámok tesznek róla, hogy keveredjen a víz. A strandon is ugyanabban a vízben fürdenek az emberek mint kilóméterekkel arrébb a kutyák. Komolyan mondom, ennyi hisztérikát mint manapság még nem láttam. Ha steril víz kell, csináltasson medencét. A tó mindenkié. Nem az emberé. A természeté.


Ti mit gondoltok? Már kezd nagyon elegem lenni a sok kutyautáló hisztérikából. Nem kell szeretni őket, de elviselni, egymás mellett békésen élni, kötelessége. Nem viszem strandra a kutyámat, de a szabad partszakaszon simán beviszem. Ennyi nekik is jár ebben a hőségben.


2019. júl. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
87%

Mert más ember nem akar a kutyáddal fürödni. Undorítónak tartják. Ennyi. Mindegy mivel érvelsz.



Mintha olyan tiszta lenne amúgy a Balaton...sokan szexelnek benne, belehugyoznak, beleélveznek. Szerintem egy kutyával, vagy bármi más állattal együtt fürödni tisztább dolog, mint ilyen vízben.

2019. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Hát ez az. De amúgy azt megértem, hogy a strandra ne vigyük be, túl sok az ember, nem mindenki szereti őket stb. De az hogy olyan partszakaszon, ahol viszonylag sekély a víz és maximum a horgászok járnak arra, ne lehessen (hivatalosan) kutyát fürdetni, azért vicc kategória. Ráadásul "humán egészségügyi" okokra hivatkozva...
2019. júl. 7. 13:21
 3/52 anonim ***** válasza:
72%

Igazad van, én is így gondolom.

De nem az emberekkel kell vitatkozni, hanem akik a szabályt hozták.

Egyébként én simán beviszem a kutyát Zamárdiban is, csak megválasztom a helyet és az időpontot.

Két helyet is ismerek, ahol stégen be lehet menni és az utcáról a nád miatt nem is látszik. Mindezt lehetőleg 12 és 2 között, amikor mindenki ebédel.

2019. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
21%

Nekem meg van kedvenc disznóm és majd én is viszem a Balatonba fürödni.

Nem tudom hogy neked tetszik-e.

Össze szararják a tiszta környezetet, és nem szedik össze.

Ha valaki az ablakod alá reccsintene, az is tetszene , te nagy kutyabarát?

2019. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Felőlem aztán viheted a disznódat is. Engem nem zavar. Vadállatok is belemennek, sőt ott élnek. Az ürüléket meg illik felszedni, akár ember, akár disznó, akár kutya.
2019. júl. 7. 13:25
 6/52 anonim ***** válasza:
10%
Mert nincs kedvem kutyaszar közt úszni.
2019. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Kacsa/hattyúfos jöhet? Van bőven ;) esetleg egy kis adag emberszar?
2019. júl. 7. 13:29
 8/52 anonim ***** válasza:
90%
Speciel nekem úszott már el a Balatonban akkora emberi szar az orom előtt mint egy rúd parizer. Azt nem kutya (és nem disznó) csinálta bele.
2019. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
62%
Emberek is beleszarnak a Balcsiba, én is fostam már bele mikor hasmenésem volt és nem volt a strandon wc
2019. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy tóba, ami tele van millió féle állattal, amik oda szarnak, ne nyavalyogjon senki egy kutya miatt.
2019. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!