Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táppal és főtt kajával etetite...

Táppal és főtt kajával etetitek a kutyát?

Figyelt kérdés

Akinek nagytestű kölyök kutyája van eteti egy nap táppal és házi koszttal,úgyhogy mondjuk 2-szer tápot kap este meg húst pl.csirkemellet,csirkenyakat rizzsel,zöldséggel esetleg túrót,tojást.

Azokra vagyok kíváncsi akik nem nyerssel etetnek.


2019. júl. 8. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a táphoz keverem a házi kosztot. Kiskora óta így kapja, mindig mást csinálok neki, vagy ha van leves, főzelék, akkor azt teszek neki. Táplálóbb és változatosabb így, egy nagytestűnél különösen fontos.
2019. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
31%

Nálunk mindenevő a kutya és ehhez is szoktattam. Ha nem kell neki elsőnek, majd megeszi ha éhes lesz. És igen, pár nap fintorgás után mindent megeszik.


Ja és kerti kutyám van aki a házat őrzi, nem gyerekpótló a házban.

2019. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem keverem,várok azért 4-5 órát táp és kaja között.
2019. júl. 8. 19:35
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Én kölyökkora óta vegyesen etetem őket. Azért kölyöknél nyilván figyeltem hogy táphoz könnyű kajákat keverjek eleinte (pl főtt galamb, kefír, kevéske rizs) majd ahogy nőttek úgy jöttek bele teljesen.

Most abszolút vegyesen etetem mindkettőt. Teljesen egészséges sportos kutyák rendkívül aktívak


Nyers, főtt, 3 féle táp (keverve), zöldség, gyümölcs mindenféle megy neki. Néha konzerv.

2019. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es, Te aztán tudsz:D
2019. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom ironikusan értetted e vagy sem :D
2019. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vegyesen etetem. Van hogy a házi kosztot elkeverem Brit Premiummal. De van hogy külön kapja tisztán a tápot, vagy tisztán a házi kosztot.

Reggel kap valami finomabbat, este meg csak tisztán tápot.

2019. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én külön húst szoktam a kutyámnak főzni mindig másfélét, néha tésztát/rizst is kap mellé és ezt teszem rá egy marék tápra. Magában nem eszi a tápot, de így minimum a fele elfogy. A fogkő ellen jobb ha tud valamit ropogtatni (bár az enyém kistestű)
2019. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyesen etetek. Van, hogy csak táp, van, hogy táphoz főtt hús, van, hogy csak főtt hús belsőségekkel, zöldségekkel, és van, hogy nyersen kapnak. Disznóhúst természetesen nem.

Pl, ha nyulat vágunk, néha meg szokták kapni a mellső lábakat, belsőségeket nyersen. Vagy, ha marhahússal dolgozom, akkor bőven lenyesem róla a cupákosabb részeket, amiket mi nem szeretünk, és azt megkapják szinten nyersen. Ha ez nem túl sok, akkor tápot is kapnak mellé, ha elegendő, akkor valami zöldségreszeléket hozzá.

Jó kondiban vannak, életerősek, teli energiával, egészségesek. Fogaik is szépek, egészségesek. 11 éves, közepes termetű kutyák.

2019. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vegyes: táp, plusz maradék (pl egész csirkd után csontok, vagy csülökből cupák borsóleves utàn csirkefarhát csontok).

Stb...

2019. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!